Spektrum DX5C DSMR pouze vysílač

Kód: 4-SPMR5115
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Cenově dostupná volantová 5 kanálová RC souprava Spektrum DX5C s modulací DSMR, telemetrií a podporou technologie Spektrum Smart. Paměť na 20 modelů, velký grafický LCD displej, intuitivní ovládání. Verze bez přijímače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje vysílač Spektrum DX5C DSMR, návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

Volantová 5 kanálová RC souprava Spektrum DX5C s modulací DSMR a technologií Spektrum Smart. Nově můžete mít, při použití s baterií Smart a regulátorem Smart, perfektní přehled o všech dostupných telemetrických údajích. A to bez senzorů a čidel! Vysílač má jednoduché a logicky uspořádané menu, paměť na 20 modelů, velký přehledný displej a nízkou hmotnost. Pohyb v menu a úprava hodnot je pomocí osvědčeného rolovacího tlačítka.

Majitelé starších vysílačů DX5C: SPM5100 a SPM5110 si mohou provést aktualizaci firmware a získat tak veškeré Smart funkce. Pro aktualizaci je potřeba propojovací kabel SPMA3065.

Inteligentní technologie Spektrum Smart nabízí vyšší míru propojení s elektronikou vašeho modelu, než kdykoli předtím. Jedná se o RC systém, který vám zajistí úplnou kontrolu nad jednotlivými komponenty elektroniky a zároveň usnadňuje použití důležitých součástí modelu. Elektronika vašeho modelu bude s vámi komunikovat, a vy můžete proto zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost vašeho modelu. Sděluji údaje o stavu součástí, zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Vysílač DX5C je určen k řízení modelů RC modelů aut a lodí. Pět kanálů umožňuje řízení pokročilých funkcí modelů aut, např. osvětlení, převodovku, uzávěrku diferenciálů, samostatné řízení brzd, zatáčení zadních kol nebo oddělené řízení předních kol. Výhodou je intuitivní software, programování je jednoduché pomocí rolovacího tlačítka.

Jednoduché použití vysílače

Pro maximální možnost využití technologie Smart, použijte s přijímačem SR6100AT regulátor Spektrum Firma a Spektrum pohonnou baterii. Vysílač DX5C pak přijímá veškerá telemetrická data z přijímače, regulátoru i baterie. Vysílač Spektrum DX5C má jednoduché logicky uspořádané menu, ovládání je intuitivní pomocí rolovacího tlačítka. DX5C má celou řadu pokročilých programovacích funkcí, dobře čitelný velký displej a velkou dobře se držící rukojeť.

Intuitivní programovací rozhraní SimpleScroll™

Sofistikované programovací rozhraní SimpleScroll umožňuje navigaci v nabídkách a změny nastavení jednoduchým způsobem jako "posunout a klepnout". Jde o velmi snadné použití, při kterém většina uživatelů může provést programování vysílače, aniž by se musel podívat do manuál.u

Řízení složitějších mechanismů aut

S DX5C máte možnost využít více kanálů k řízení pomocných prvků maket, jako jsou navijáky, světla atd. K dospozici jsou i pokročilé mixy pro řízení kol a jeden volně programovatelný mix.

Zvukový alarm

Vestavěná funkce zvukového alarmu Vás upozorní, když napětí baterie poklesne nebo je vysílač delší dobu nečinný. Vysílač můžete napájet širokou škálou akumulátorů - 4x AA tužkové baterie, 4x nabíjecí NiMH akumulátory nebo vlastním LiPo/LiIon akumulátorem.

Servo monitor

Podívejte se na funkci všech pěti kanálů na monitoru vysílače, než dokončíte programování a zapnete auto. Přehledný Servo Monitor umožňuje zobrazit kanály, sledovat reakci na vaše příkazy a vyhnout se neúmyslné interakci.

Kalibrace řízení a plynu

Obrazovka Kalibrace vám dává možnost provést kalibraci řízení a plynu pro maximální přesnost.

Programování elektronické stabilizace AVC® (Active Vehicle Control™)

DX5C umožňuje přizpůsobit elektronický stabilizační systém AVC přesně podle vašich představ. Technologie AVC může přizpůsobit vaši úroveň dovedností nebo jízdní styl pomocí nastavení vysílače, díky němuž máte pocit, že řídíte jemně naladěné vozidlo, které se skvěle řídí v každé rychlosti.

Vlastnosti
  • 5-kanálový, plně proporcionální, všestranný volantový vysílač pro RC modely aut a lodí
  • Firmware s technologií Spektrum Smart
  • Spolehlivá modulace Spektrum DSMR 2.4 GHz
  • Odnímatelné gumové protiskluzové rukojeti
  • Tlačítka Back (Zpět) a Clear (Vymazat) dělá navigaci v menu ještě více intuitivní
  • Mix řízení 4WS a jeden volně programovatelný mix
  • Menu pro nastavení stabilizace AVC

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění vysílače potřebujete 4x AA baterie, můžete použít i nabíjecí AA NiMH akumulátory.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum vysílače
Použití: Auta, lodě
Provedení: Volantové
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: Spektrum DSMR
Počet kanálů: 5 kanálů
Mód: 1-4
Napájení: 4 AA baterie
Délka: 150 mm
Šířka: 115 mm
Výška: 255 mm
Hmotnost: 356 g bez baterie
Počet modelů v paměti: 20 modelů
Programovací funkce: Auto
Rámcová rychlost: 11ms. 16,5ms, 22ms
Rozlišení: 2048 bodů
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano
Slot na SD kartu: Ne

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: