Krick Záchranný člun KJ20 kit

Kód: 4-KR-26330
Neohodnoceno
10 490 Kč 8 669 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Stavebnice Krick Záchranný člun KJ20 kit je model rychlého proudového člunu, který se používá pro záchranné a policejní složky. Vysoká rychlost, skvělá manévrovatelnost a schopnost plavit se ve velmi mělkých vodách jsou výjimečné. Model má laminátové díly trupu, paluby a nástaveb. Měřítko 1:15.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje laminátový trup, nástavbu, sadu překližkových dílů, dvojici proudových pohonů s obraceči tahu bez motorů, sadu plastových součástí, sáčky s drobnými díly, díly z kovu, sadu výkresů a vícejazyčný manuál.

Charakteristika

Stavebnice Krick Záchranný člun KJ20 kit je model rychlého proudového člunu, který se používá pro záchranné a policejní složky. Vysoká rychlost, skvělá manévrovatelnost a schopnost plavit se ve velmi mělkých vodách jsou výjimečné. Model má laminátové díly trupu, paluby a nástaveb. Měřítko 1:15.

Model tvoří bíle probarvené laminátové díly z Epoxydové pryskyřice, zadní poklop a rám okna vyrobený z plastu v barvě hliníku, okna, předem ohnuté dráty zábradlí a všechna plastová kování, z nichž některá jsou vytištěna ve 3D, jakož i obtiskový arch s nápisy. K modelu je možné dokoupit volitenou sadu doplňků KR-26331.

Obal s fotografií hotového modelu

Stylová krabice s fotografií hotového modelu je pečlivě, vkusně a kvalitně graficky vyvedena a obsahuje název, technické údaje a měřítko modelu.

Co naleznete v balení

Po otevření víka krabice naleznete dřevěné díly modelu z překližky, laminátový trup včetně nástaveb, drobné součásti uzavřené v sáčcích, sadu výkresů a manuál.

Sada výkresů

Set obsahuje kompletní sadu výkresové dokumentace modelu v měřítku 1:1 s obrázky jednotlivých detailů. Na výkrese jsou v měřítku nakresleny montážní sestavy, jejich kompletace. Vícejazyčný postup stavby rámcově upravuje logické sestavení jednotlivých komponentů.

Model je koncipován jako funkční plovoucí loď a proto je potřeba jej vybavit pohonem a RC zařízením, doporučen je 2x střídavý motor, 2x střídavý regulátor 60A a 2ks baterií LiPol 2S 5000mAh, např. Black Magic LiPol Car 7.4V 5000mAh 50C Deans. RC souprava např. Spektrum SLT3 2.4GHz, SR315DP, 4ks servo řízení Spektrum servo A5040 4.8kg.cm 0.10s/60° MG.

Doporučujeme koupit

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doporučená minimální výbava lodního modeláře:
 • Modelářský nůž nebo skalpel
 • Mini vrtačka
 • Vrtáky o průměrech 0,5 až 3mm
 • Brusné papíry o různé zrnitosti
 • Nůžky
 • Pinzeta
 • Kolíčky na prádlo
 • Tužka
 • Pravítko
 • Sada jehlových pilníků
 • Šicí stroj na šití plachty
Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz funkčního RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučeny jsou tuky Maznička s lodním mazacím tukem Marine 140ml nebo Lodní mazací tuk Marine 140ml

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice lodí
Konstrukce: Laminát
Měřítko: 1:15
Druh stavebnice: Kit
Typ: Motorový člun
Stavební obtížnost: Pokročilí
Délka: 610 mm
Šířka: 220 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: