Pro-Line karosérie 1:10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon (rozvor 325 mm)

Kód: 4-PRO350200
Neohodnoceno
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
6.5.2026
Možnosti doručení

Pro-Line karosérie čirá Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 12.8" WB, pro RC modely aut TRX-4 v měřítku 1:10, rozvor 325mm, délka 478mm, výška 147mm. Vyrobeno z odolného lexanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Karosérie čirá Jeep Wrangler Unlimited Rubicon, čirá ochranná fólie oken, samolepky.

Charakteristika

Pro-Line karosérie čirá Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 12.8" WB, pro RC modely aut TRX-4 v měřítku 1:10, rozvor 325mm, délka 478mm, výška 147mm. Vyrobeno z odolného lexanu.

Klíčové vlastnosti
  • Vyrobeno z odolného lexanu
  • Perfektní pro TRX-4®
  • Nízké těžiště díky nízké hmotnosti
  • Obsahuje obtisky

Jedna z nejpoužívanějších karosérií pro RC modely typu Crawler, Jeep Wrangler Unlimited Rubicon. Pro-Line nabízí karosérii s rozvorem 325mm, vybavenou přední mřížkou, světlomety, lištami karoserie a řadou detailů. Arch samolepek obsahuje přední mřížku, přední, zadní a boční světla, kliky, loga a nápisy. Karosérie je čirá a obsahuje masku oken. Po nastříkání aplikujte obtisky a máte hotovo.

Doporučujeme koupit

Karoserie určené pro konkrétní modely bývají zpravidla již z výroby ořezané. V případě individuálních úprav nebo u univerzálních a neořezaných karoserií doporučujeme použít speciální nůžky na lexan (polykarbonát), které umožní přesné a čisté vystřižení potřebných tvarů.

  • Pro rovné linie – rovné nůžky na lexan.
  • Pro kulaté tvary – zahnuté nůžky na lexan.

Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit – ideálně omytím vlažnou vodou se saponátem. Po vysušení můžete z vnitřní strany použít maskovací pásku, například maskovací pásku 10 mm, pro vytvoření vlastního designu, nebo využít předpřipravené masky dodávané výrobcem.

Při výběru barev pro polykarbonátovou (lexanovou) karoserii je důležité použít speciální barvy určené přímo na lexan, které se do materiálu lehce naleptají, díky čemuž je výsledný nástřik pružný a odolný proti praskání i odlupování při nárazech. Jako poslední vrstva se obvykle nanáší bílá barva, jako podklad pro zvýraznění.

Tip: Lexanové karoserie se vždy lakují zevnitř, což zajišťuje vysokou odolnost proti poškrábání a oděru. Barvu nanášejte v několika tenkých vrstvách (ideálně alespoň třech) ze vzdálenosti přibližně 15–20 cm.

Detailní postup zde: Jak nabarvit karoserii RC modelů aut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Expediční
EAN: 675118171333
Použití: Rock Crawler
Měřítko: 1:10
Délka: 478 mm
Výška: 147 mm
Rozvor: 325 mm
Barva: Čirá

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola