Killerbody karosérie 1:12 Lancia LC2 čirá

Kód: 4-KB48394
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
929 Kč 768 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Karosérie Killerbody Lancia LC2 pro RC modely aut 1:10 - 1:12. Nenabarvené provedení, rozvor 235 mm, délka 410 mm, šířka 167 mm. Vyrobeno z odolného lexanu, bohaté příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nenabarvená karosérie pro RC modely aut 1:10 - 1:12 Lancia LC2 od Killerbody, masky oken, sada chromovaných dílů ( skla zrcátek, paraboly světlometů,.. ), sada černých plastových dílů ( stěrače, zadní křídlo,... ), dále ostatní příslušenství ( sada šroubků, oboustranná lepící páska, arch samolepek... ), obrázkový návod.

Charakteristika

Okruhový speciál pro Le Mans - Lancia LC2, se kterou se po okruzích s na boku nalepeným startovním číslem #4 proháněli M. Alboreto a R. Patrese nebo číslem #5 T. Fabi a P. Ghinzani. Tato startovní čísla jsou obsažena v archu samolepek!

Karosérie Lancia LC2 je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Aerodynamické zpracování karosérie závodního auta z vás udělá závodníka

Karoserii je nutno vystřihnout, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, nabarvit, doplnit doplňky a můžete vyrazit.

Karoserie je speciálně navržena pro podvozky Kyosho/Yokomo 1:12 Electric Racing Car

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Figurka řidiče.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Určeno pro podvozky Kyosho/Yokomo 1:12 Electric Racing Car.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,5 mm.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

Doporučujeme dokoupit maketové doplňky - světelné sady, kola,... Položky jsou uvedeny v náhradních dílech, tuningových dílech a doporučeném příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10 - 1:12
Délka: 410 mm
Šířka: 167 mm
Výška: 80 mm
Rozvor: 235 mm
Hmotnost: 133 g
Barva: Čirá

Prezentace OnRoad karoserií 1

Prezentace OnRoad karoserií 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: