Killerbody karosérie 1:10 Subaru BRZ Sport čirá

Kód: 4-KB48736
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Karosérie Killerbody Subaru BRZ Sport pro RC modely aut 1:10. Nenabarvené provedení, rozvor 257 mm, šířka 190 mm, délka 430 mm. Vyrobeno z odolného lexanu, bohaté příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nenabarvená karosérie pro RC modely aut 1:10 Subaru BRZ Sport od Killerbody, masky oken, sada černých dílů ( přední / zadní světelný kbelík; výfuková trubka; stěrač; zadní držák křídla; kapota motoru; kryt olejového filtru; zrcadlové sklo; přední / zadní spoiler; zametací křídlo; anténa; křídlo zrcadla; zadní křídlo ), dále ostatní příslušenství ( sada šroubků, oboustranná lepící páska,sponky karoserie...), arch samolepek, obrázkový návod.

Charakteristika

Jeden z nejúspěšnějších závodních vozů Subaru BRZ Sport. Zástupce skupiny vozů s extrémním výkonem a špičkovými jízdními vlastnostmi. Nejen pohon na všechna kola, rozšířená a odlehčená karoserie a silný motor byly zárukou úspěchu. Projížděj zatáčky smykem a vžij se do role závodního jezdce na japonském okruhu Super GT.

Karosérie Subaru BRZ Sport je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Aerodynamické zpracování karosérie auta z vás udělá závodníka!

Karoserii je nutno vystřihnout, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, nabarvit, připevnit doplňky a můžete vyrazit.

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Vyrobeno z 1 mm silného lexanu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Určeno pro většinu modelů s šasi 190 mm a rozvorem 257 mm - například OnRoad auta Vaterra.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar, určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

V doporučeném příslušenství jsou uvedeny položky nutné k dokončení karoserie (nůžky na lexan, barvy na karoserie,...), široká možnost vylepšení tuning díly - světelné sady, kola,...

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10
Délka: 430 mm
Šířka: 190 mm
Výška: 155 mm
Rozvor: 257 mm
Hmotnost: 350 g
Barva: Čirá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: