Killerbody karosérie 1:10 Lexus RC F oranžová

Kód: 4-KB48649
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Karosérie Killerbody Lexus RC F pro RC modely aut 1:10. V oranžovém provedení, rozvor 257 mm, šířka 190 mm. Vyrobeno z odolného lexanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je karosérie pro RC modely aut 1:10 Lexus RC F od Killerbody v oranžovém provedení. Karoserie má již z výroby nainstalovány doplňky - viz obrázky.

Charakteristika

Karosérie Lexus RC F v oranžové barvě je již sestavena. Jen otvory pro připevnění karosérie je nutno dodělat dle potřeby. Aerodynamické a elegantní zpracování karosérie auta vás určitě nezklame.

Karosérie má tónované okna, přední a zadní světla jsou připravení k instalaci LED světel

Karosérie Killerbody Lexus RC F je určena pro on-road / cestovní RC modely aut v měřítku 1:10. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 190 mm pasuje na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra.

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,5 mm.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Karoserie určena pro standardní RC modely aut s šířkou šasi 190 mm a rozvorem kol 257 mm - například On-Road auta Vaterra.
Informace o předloze

Lexus RC je kompaktní výkonné dvoudveřové kupé vyráběné firmou Lexus. Lexus RC byl představen na autosalonu v Tokiu v roce 2013. RC má kratší rozvor, než je Lexus IS ( XE30 ), i když je celkově delší. Platforma sdílí přední konec Lexus GS ( L10 ), středovou část od kabrioletu Lexus IS ( XE20 ), zatímco zadní komponenta je z IS řady XE30. RC má tři trojúhelníky LED v trojúhelníkových světlometech a 18-palcová kola z pěti paprsků z lehké slitiny.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar, určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

V doporučeném příslušenství jsou uvedeny položky nutné k dokončení karoserie (nůžky na lexan, barvy na karoserie,...), široká možnost vylepšení tuning díly - světelné sady, kola,...

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10
Měřítko: 1:10
Délka: 465 mm
Šířka: 190 mm
Výška: 147 mm
Rozvor: 257 mm
Hmotnost: 159 g
Barva: Oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: