Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá

Kód: 4-KB48406
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
1 699 Kč
Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá
1 699 Kč 1 529 Kč 1 264 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
21.4.2021

Karosérie Killerbody Furious Angel pro RC modely aut 1:10. Nenabarvené provedení, rozvor 257 mm, šířka 195 mm. Vyrobeno z odolného lexanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nenabarvená karosérie pro RC modely aut 1:10 Furious Angel od Killerbody, arch samolepek, obrázkový návod.

Charakteristika

Karosérie Furious Angel je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Karosérie je aerodynamicky zpracovaná a inspirovaná bláznivým japonským tuningem.

Karoserii je nutno vystřihnout, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, nabarvit, nalepit samolepky a můžete vyrazit.

Karosérie Killerbody Furious Angel je určena pro on-road RC modely aut v měřítku 1:10 vás určitě nezklame. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 195 mm je vhodná na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra s podvozkem V-100.

Klíčové vlastnosti
  • K dispozici hotová nenabarvená i nabarvená verze.
  • Vyrobeno z 1.5 mm silného lexanu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Určeno pro většinu modelů s šasi 195 mm a rozvorem 257 mm - například OnRoad auta Vaterra.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan NA3527 . Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan NA3528 . Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý HSPS001 ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm KB48064 pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

V doporučeném příslušenství jsou uvedeny položky nutné k dokončení karoserie (nůžky na lexan, barvy na karoserie,...), široká možnost vylepšení tuning díly - světelné sady, kola,...

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10
Šířka: 195 mm
Rozvor: 257 mm
Délka: 590 mm
Výška: 160 mm
Hmotnost: 260 g
Barva: Čirá

Prezentace OnRoad karoserií 1

Prezentace OnRoad karoserií 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: