Killerbody karosérie 1:10 Corvette GT2 čirá

Kód: 4-KB48011
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
949 Kč
Killerbody karosérie 1:10 Corvette GT2 čirá
949 Kč 909 Kč 751 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení

Karosérie Killerbody Chevrolet Corvette GT2 pro RC modely aut 1:10. Nenabarvené provedení, rozvor 257 mm, délka 420 mm, šířka 190 mm. Vyrobeno z odolného lexanu, bohaté příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nenabarvená karosérie pro RC modely aut 1:10 Chevrolet Corvette GT2 od Killerbody, příslušenství - masky oken, sada chromovaných dílů ( skla zrcátek, koncovky výfuků, paraboly světlometů ), sada černých plastových dílů ( zrcátka, stěrače, zadní křídlo, zadní difusor ), ostatní příslušenství ( sada šroubků, oboustranná lepící páska, arch samolepek...), obrázkový návod.

Charakteristika

Karosérie Corvette GT2 je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Aerodynamické zpracování karosérie polo-závodního sériově vyráběného auta ( legendární Chevrolet Corvette GT2 ) z vás udělá závodníka! Tento typ patřil ke špičce vozů ve své třídě pro vytrvalostní závody jako je například legendárních 24 hodin Le Mans.

Karoserii je nutno vystřihnout, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, nabarvit a můžete vyrazit.

Karosérie Chevrolet Corvette GT2 se řadí mezi RC modely aut v měřítku 1:10, která vás určitě nezklame. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 190 mm pasuje na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra s podvozkem V-100.

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,6 mm.
  • K dispozici je řada hotových nabarvených karosérií i nenabarvená verze, stačí si pouze vybrat.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů - světelné sady, realisticky zpracované stěrače.
  • Karosérie pasuje na většinu RC modelů aut 1:10 s šasi o šířce 190 mm a rozvorem 257 mm.

Doporučujeme koupit

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

Doporučujeme dokoupit maketové doplňky - světelné sady, kola,... Položky jsou uvedeny v náhradních dílech, tuningových dílech a doporučeném příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10
Délka: 420 mm
Šířka: 190 mm
Výška: 100 mm
Rozvor: 257 mm
Hmotnost: 138 g
Barva: Čirá

Prezentace OnRoad karoserií

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: