Killerbody karosérie 1:10 Alfa Romeo TZ3 Corsa červená

Kód: 4-KB48249
Neohodnoceno
Značka: Killerbody
1 590 Kč 1 314 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Karosérie Killerbody Alfa Romeo TZ3 Corsa pro RC modely aut 1:10. V červeném barevném provedení, rozvor 257 mm, délka 410 mm, šířka 190 mm. Vyrobeno z 1 mm odolného lexanu, bohaté příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je hotová karosérie pro RC modely aut 1:10 Alfa Romeo TZ3 Corsa od Killerbody v červeném provedení. Karoserie bohatá na detaily - sada chromovaných dílů ( skla zrcátek, paraboly světlometů,.. ), sada černých plastových dílů ( zrcátka, stěrače,.. ).

Charakteristika

Karosérie Alfa Romeo TZ3 Corsa v červené barvě má agresivní vzhled, a je již sestavena. Jen otvory pro připevnění karosérie je nutno dodělat dle potřeby. Aerodynamické zpracování karosérie vás určitě nezklame.

Karosérie má tónované okna, přední a zadní světla jsou připravení k instalaci LED světel, imitace mřížky chladiče jsou nalepeny.

Karosérie Killerbody Alfa Romeo TZ3 Corsa je určena pro on-road / cestovní RC modely aut v měřítku 1:10. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 190 mm je vhodná na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra s podvozkem V-100.

Klíčové vlastnosti
  • Oficiálně licencovaná karoserie.
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů, věrná kopie skutečného vozu.
  • Vyrobeno z 0.9 mm silného lexanu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Karosérie určena pro většinu RC modelů aut v měřítku 1:10 s šasi 190 mm a rozvorem 257 mm - například OnRoad auta Vaterra.
Informace o předloze

Alfa Romeo TZ3 Corsa má useknutou záď, tzv.kachní ocas a elegantní křivky od italského designového studia Zagato. TZ3 Corsa vznikla jako připomínka 90. výročí spolupráce mezi značkou Alfa Romeo a studiem Zagato. Je oslavou dlouhotrvajícího partnerství, ale také zakázkovým vozem pro jednoho velmi bohatého člověka. Oním objednavatalem je Martin Kapp, který vlastní několik jedinečných závodních vozů Alfa Romeo Zagato.

TZ3 Corsa je v podstatě závodní automobil určený na běžné silnice, který oslavuje sto let závodění a vítězství milánských vozů s účastí Zagata v průběhu 20. století. TZ3 má trubkový rám z uhlíkových vláken a lehkou hliníkovou karoserii. Sportovní kupé jde ve stopách původních závodních vozů TZ a TZ2 z 60. let 20. století.

Doplňkové parametry

Kategorie: On Road
Použití: RC modely aut 1:10 on-road
Měřítko: 1:10
Délka: 430 mm
Šířka: 190 mm
Výška: 120 mm
Rozvor: 257 mm
Hmotnost: 135 g
Barva: Červená

Prezentace OnRoad karoserií 1

Prezentace OnRoad karoserií 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: