Spektrum řídící jednotka FC6250HX Heli Flybarless

Kód: 4-SPMFC6250HX
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
5 790 Kč 4 785 Kč bez DPH
Neznámá
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Spektrum řídící jednotka FC6250HX Heli Flybarless je výkonný stabilizační systém, pro bezpádlové elektro vrtulníky až do velikosti 700. Nabízí uživatelsky přívětivý a přesný zážitek z létání vrtulníkem. Využívá 6-osý M.E.M.S. inerciální gyroskop a výkonný a rychlý 32bitový procesor ARM M4 Cortex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je řídící jednotka Spektrum FC6250HX pro bezpádlové modely vrtulníků, přijímač Spektrum 4651T SRXL2, vysoce kvalitní lepicí pěnové podložky tlumící vibrace a návod k použití.

Charakteristika

Spektrum řídící jednotka FC6250HX Heli Flybarless je výkonný stabilizační systém, pro bezpádlové elektro vrtulníky až do velikosti 700. Nabízí uživatelsky přívětivý a přesný zážitek z létání vrtulníkem. Využívá 6-osý M.E.M.S. inerciální gyroskop, výkonný a rychlý 32bitový procesor ARM M4 Cortex a proprietární algoritmy Advanced Adaptive Flight Control Algorithms pro předvídatelné a přesné letové vlastnosti, vynikající držení ocasu a piro kompenzaci s možností nastavení úrovně technologie ochrany letové obálky SAFE.

Technologie SAFE umožňuje nastavit si uživatelsky definované letové režimy, které automaticky udržují model v definované poloze a neustále vyrovnávají model do vodorovné polohy, když jsou ovládací páky vráceny do středu. Navíc lze snadno použít technologii SAFE k využití funkce Panika, která okamžitě vrací model do vodorovného visení a to s přesností na 4°. Všechny tyto funkce můžete kompletně nastavit přímo z vašeho kompatibilního vysílače Spektrum pomocí programovacího Main menu, Forward Programming.

Vysílače Spektrum nových řad DX a iX s nejnovější aktualizací, mohou využít možnosti programování řídící jednotky FC6250HX, pomocí menu vysílače Forward Programming. Nebudete potřebovat nic dalšího, stačí pouze váš vysílač. Zde naleznete v menu nastavení desky cykliky, ocasního rotoru, úrovně SAFE, letov érežimy a další. Vše prostřednictvím záložek a kdykoli třeba pro doladění na letišti. Pokud dojde k nehodě a senzor potřebuje kalibraci po havárii nebo opravě vašeho modelu, lze jej snadno provést v nabídce Forward Programming

Použijte regulátor SMART!

S regulátorem SMART budete moci snadno monitorovat napětí, proud, otáčky rotoru a další. Nejsou požadovány se žádné další moduly, vodiče ani připojení. Všechna tato data se automaticky zobrazí na displeji kompatibilního vysílače Spektrum kde můžete monitorovat stav a navíc, ve vysílači si můžete nastavit limity a vyrování.

Forward Programming

Abyste mohli využít všechny výhody řídící jednotky FC6250HX, proveďte ve vašem vysílači řady DX nebo iX update na nejnovější verzi firmware. Poté se vám v menu vysílače zobrazí aplikace Forward Programming. Budete si moci vyladit cykliku, stabilizaci a SAFE, letové režimy a vše potřebné k tomu, abyste byli s vaším vrtulníkem spokojeni.

Pokročilá technologie AS3X a SAFE

FC6250HX je vybaven nejnovějšími stechnologiemi pokročilé stabilizace AS3X a SAFE. Technologie SAFE umožňuje létat v uživatelsky definovaných letových režimech, které umožňují létání 3D akrobacie i automaticky udržet model ve visení a neustále vyrovnávat model, když jsou ovládací páky vráceny do neutrálu. Navíc lze technologii SAFE využít při krizové situaci, pak stačí použít předdefinované tlačítko Panika, která okamžitě uvede model do visení.

Lze použít od mini vrtulníků, až po řadu 700

Řídící jednotka FC6250HX s hmotností 13g a rozměry 42x42x14mm je vhodná pro menší RC modely vrtulníků ale i pro velké až po řadu 700. Je ideální pro akrobatické 3D modely, kde lze využít nejnovější technologické vybavení - 6-osé M.E.M.S. inerciální gyro a 32-bitový procesor ARM M4 Cortex.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Heli
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: DSMX/DSM2
Počet kanálů: 6+
Napájecí napětí: 3.5 - 8.4V
Délka: 42,5 mm
Šířka: 24 mm
Výška: 13,6 mm
Délka antény: 100 mm u přijímače 4651T
Hmotnost: 13 g + 3g
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano
Stabilizace: AS3X SAFE
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: