Spektrum přijímač Serial SRXL2 s telemetrií

Kód: 4-SPM4651T
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
1 399 Kč
Spektrum přijímač Serial SRXL2 s telemetrií
1 399 Kč 1 319 Kč 1 090 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Spektrum přijímač Serial SRXL2 s telemetrií, využívá obousměrný protokol Spektrum SRXL2 s bohatými funkcemi, který poskytuje rychlé a rychlé sériové datové připojení až s 20 kanály a výrazně zlepšuje obousměrnou komunikaci. SPM4651T je malý, lehký a ideální pro uživatele Heli, Multi-Rotor a FPV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Spektrum přijímač Serial SRXL2 s telemetrií využívá obousměrný protokol Spektrum SRXL2 s bohatými funkcemi, který poskytuje rychlé a rychlé sériové datové připojení až s 20 kanály a výrazně zlepšuje obousměrnou komunikaci. SPM4651T je malý, lehký a ideální pro uživatele Heli, Multi-Rotor a FPV. Díky dvěma anténám nabízí vynikající dosah a výkon bez rušení. Přijímač požívá protokol SRXL2, který podporuje telemetrii (telemetrická data musí tedy poskytovat řídicí jednotka, přijímač samotný poskytuje pouze informaci o kvalitě přijímaného signálu). Na desce přijímače je tlačítko pro snadné párování a signalizace LED.

Přijímač je vhodný pro nejrůznější řídicí jednotky v RC modelech, ale i pro průmyslové aplikace a robotiku.

Nový protokol Spektrum SRXL2

SRXL2 je výkonný komunikační protokol založený na sériovém rozhraní UART s bohatými funkcemi, který podporuje obousměrnou komunikaci mezi rádiovým systémem a letovou řídící jednotkou. Podporuje telemetrii a konfiguraci parametrů řídicích jednotek (Forward Programming, VTX Setup a Text Gen Programming), a to po jednom signálním vodiči. Protokol SRXL2 není zpětně kompatibilní s protokolem SRXL.

Prokolo SRXL2 nahrazuje starší protokol SRXL. SRXL2 je rychlejší a bezpečnější. Pro vývojáře jsou k dispozici zdrojové kódy podporující komunikaci přes protokol SRXL2: www.srxl2.com

Malý, lehký a výkonný

SPM4651 s hmotností pouze 3g je připraven k instalaci do většiny modelů s řídicí jednotkou s minimálními požadavky na prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Letecký
Pásmo: 2.4 GHz
Modulace: DSM2/DSMX
Počet kanálů: 20
Napájecí napětí: 3.3 - 8.4 V
Délka: 28 mm
Šířka: 17 mm
Výška: 6,6 mm
Délka antény: 100 mm
Hmotnost: 3 g
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano
Výstup SRXL: Ano, SRXL2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: