Spektrum iX20 DSMX pouze vysílač, kufr

Kód: 4-SPMR20100EU
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
48 690 Kč 40 240 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Špičkový produkt Spektrum, inteligentní 20-kanálový vysílač iX20 DSMX s velkým barevným 5" dotykovým displejem, rozhraním Android s češtinou! je nabitý funkcemi a širokou škálou inovací. Nový firmware Spektrum AirWare™ s intuitivním programováním nabízí maximum i těm nejnáročnějším pilotům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

 • Vysílač Spektrum iX20
 • LiIon baterie vysílače 10500 mAh (nainstalována)
 • Hliníkový přepravní kufr
 • Popruh s logem iX20
 • Krátký a dlouhý nástavec páky křížového ovladače
 • Kabel USB s magnetickým adaptérem
 • Magnetický micro USB adaptér (zobrazen nainstalováno)
 • Sada oranžových výměnných držáků
 • Rychlý návod
 • Obtiskový list iX20
 • Návod k použití v češtině
 • Manuál EN

Charakteristika

Špičkový produkt Spektrum, inteligentní 20-kanálový vysílač iX20 DSMX s velkým barevným 5" dotykovým displejem, rozhraním Android 7 je nabitý funkcemi a širokou škálou inovací. Nový firmware Spectrum AirWare™ s intuitivním programováním nabízí maximum i těm nejnáročnějším pilotům. Nově menu v češtině!

Technologie Smart - více důvěry, více informací

Technologie Spektrum™ Smart je komplexní informační a servisní systém, komunikující mezi komponenty s označením Spektrum SMART. Vznikl za účelem jednoduššího uživatelského komfortu a současně maximálního toku informací, jejichž účelem je nabídnout okamžité údaje o stavu důležitých součástí elektroniky vašeho modelu. K tomuto účelu byly vyrobeny Smart přijímače, regulátory, baterie i nabíječe a vysílače, které vybaveny menu Spektrum AirWare™, komunikují prostřednictvím telemetrie s komponenty systému Smart. A to bez dalších telemetrických senzorů, takže můžete mít přehled o stavu baterie, teplotě, proudu a otáčkách a to díky konektoru IC3/IC5 s datovým kabelem. Elektronika vašeho modelu s vámi bude komunikovat, a vy díky tomu můžete zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost pohonu vašeho modelu. Sdělené údaje o stavu všech podstatných součástech zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Přenos dat pouze po jednom vodiči

Technologie SMART umožňuje přenos telemetrických dat pomocí jednoho vodiče v inovativních konektorech IC3 a IC5. Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost.

Vysílač iX20 umožňuje okamžité stahování aktualizací firmwaru pomocí Wi-Fi a umožňuje výměnu nastavení s kompatibilními rádii přes Bluetooth.

Vysílač Spektrum™ iX20 je doposud nejvýkonnějším 20kanálovým leteckým vysílačem, doslova nabitý funkcemi s širokou škálou inovací a upgradů. Byl navržen tak, aby vyhovoval současným i budoucím potřebám náročných pilotů, kteří chtějí prvotřídní funkce, snadnou programovatelnost a schopnosti k řízení těch nejnáročnějších modelů. Spektrum™ iX20 je inteligentní vysílač s dotykovým displejem a rozhraním Android 7. Obrovský 5-palcový barevný dotykový displej s rozlišením 720p, usnadňuje práci s nejmodernějšími technologiemi. Zcela nový firmware Spectrum AirWare™ byl optimalizován a vylepšen tak, aby nabízel rychlost, přehled a výkon.

Ergonomie od profesionálů

Design vysílače iX20 pochází od Mirco Pecorari z AircraftStudioDesign, iX20 byl optimalizován tak, aby vyhovoval široké škále potřeb pilotů. Výsledkem tohoto úsilí je pohodlí a funkčnost, které doplňuje spolehlivost, rychlost a přesnost technologie Spektrum™ DSMX®.

Klíčové ergonomické funkce
 • Křížové ovladače s Hallovými sondami uloženy v kuličkových ložiscích
 • Pohodlné seřizování ovladačů čelním přístupem
 • Nastavitelná délka a napětí ovládacích pák
 • Snadno přístupné posuvné páky se středovou aretací
 • Tvarované, protiskluzové gumové rukojeti
 • Uživatelsky nastavitelný mód (1, 2, 3 nebo 4)
 • Uživatelsky nastavitelné přiřazení spínačů s dotykovým snímáním
 • Tlačítkový spínač režimu spánku
Barevný displej s vysokým rozlišením

Zábavné programování s iX20. Obrovský a snadno čitelný 5-palcový dotykový displej s vysokým rozlišením 720p HD, má ostré a jasné detaily, které jsou vlastní nejmodernějším současným technologiím. Navigace v programovacím menu je intuitivní a rychlá. Prohlížení grafů, křivek, teletrických údajů a dalších grafických prvků je nyní snadnější než kdykoli předtím.

Rychlé rozhraní Android

První start systému nyní proběhne skutečně rychle, již za 30s je k dispozici přehledná obrazovka s nabídkou, ze které můžete spustit aplikaci Spektrum Airware pro programování modelů. Během provozu nemusíte vysílač vypínat, jako u mobilu můžete nastavit režim spánku a do opětovného provozu přejde za 1s. Rychlost zpracování je přibližně o 250% rychlejší než u iX12. Špičková technologie dotykové obrazovky nabízí zobrazení v ostrých a jasných detailech a umožňuje rychlé a přesné změny.

Intuitivní programování

Uživatelé vysílačů Spektrum™ budou iX20 používat snadno, protože uživatelská aplikace Spektrum AirWare™ Touch je postavena na stejném firmware Spektrum AirWare, jaký se používal dosud. Velké pole dotykového displeje výrazně usnadňuje navigaci v nabídce.

20 kanálů

Intuitivní programování iX20 používá jednoduchý jazyk a logiku, které vám pomohou snadno nastavit jakýkoli typ letadla a přizpůsobovat a přidávat nové či jiné funkce modelu, kdykoli budete potřebovat. Díky možnosti rozšíření kanálů X-Plus™ můžete vašemu přijímači přidat až osm dalších kanálů pomocí rozšiřujícího modulu X-Plus (SPMXP8000 - prodává se samostatně). Jednoduše zapojte modul do kompatibilního přijímače, spárujte jej s iX20 a přiřaďte další kanály libovolným funkcím, které chcete.

Menu vysílače

Systém iX20 vám umožní přizpůsobit menu na základě konkrétních funkcí přijímače, přidávat nebo odebírat položky, které nejsou relevantní. Jednoduše přejděte do rozbalovací nabídky seznamu přijímačů a pomocí tlačítek on/off zapněte nebo vypněte kanál (nebo vyberte počet kanálů, pokud požadovaný přijímač není v nabídce).

WI-FI, BLUETOOTH A USB PŘIPOJENÍ

Po připojení k Wi-Fi má vysílač iX20 další možnosti. Upozornění na aktualizaci aplikace Spektrum™ AirWare™ Touch jsou automatická a navíc si můžete stáhnout i nastavení modelu a přidat aplikace třetích stran. IX20 se může připojit téměř k jakémukoli zařízení Bluetooth. To znamená, že pro hlasová upozornění můžete použít bezdrátová sluchátka nebo dokonce sluchátko telefonu. Hudba, hlasová upozornění a další, uslyšíte s vynikající jasností. Mikro USB port umožňuje nabíjení interní napájecí LiIon baterie běžným kabelem USB s Micro USB. Ten lze využít i k rozpoznávání doplňkových zařízení a poskytnutí pohodlného spojení s vaším PC nebo laptopem.

Spojte se s technologií SMART

Vysílač Spektrum IX20 je dokonalý nástroj pro zajištění informací o stavu elektroniky ve vašem modelu letadla. Nabízí integrovanou telemetrickou kompatibilitu, která vám může poskytnout informace o důležitých datech v reálném čase, jako je napětí baterie, proudu, teplotě, otáčkách a další. Vysílač je kompatibilní s přijímači, regulátoru a bateriemi, které podporují technologii SMART. Vysílač umožňuje grafické zobrazení pomocí grafů a zobrazení. Pomocí hlasového výstražného systému můžete naprogramovat iX20 tak, aby vám sdělil, kdy určité telemetrické hodnoty dosáhnou nebo překročí vámi definované limity. Můžete také nechat vyvolat sekvenci telemetrických hodnot pomocí otočení přepínače.

Převod řeči do textu

Nová funkce převodu řeči na text, kterou disponuje Android, vám umožní nastavení vlastních telemetrických varování, zpráv a dalších funkcí prostřednictvím software pro rozpoznávání hlasu.

Programování varovných hlášení

Udržujte si přehled o důležitých informacích, aniž byste se museli dívat na displej vysílače. Programovatelný hlasový výstražný systém iX20 může zadat letový režim nebo automaticky nebo na vyžádání hlásit informace o telemetrii. Pokud se alarm spustí, nemusíte se dívat na displej, IX20 vám to může říct. Vytvořte jakékoli hlasové upozornění pouhým zadáním slov. Kromě vestavěného reproduktoru má iX20 konektor pro sluchátka, který umožňuje monitorovat hlasová upozornění pomocí sluchátek, takže se nemusíte obtěžovat jiné piloty. Bluetooth můžete rovněž použít pro připojení k bezdrátovým sluchátkům nebo telefonu.

24 programovatelných mixů

IX20 má nejvíce programových mixů, ze všech vysílačů Spektrum. V každém mixu je pro každou pozici k dispozici křivka. Pokud například přidělíte kombinaci letovým režimům, můžete mít až 10 letových režimů; budete mít také až deset různých křivek. Díky možnostem přehledného stavu mixů, můžete lépe vyhodnotit nastavení a stav mixů.

Programujte si přijímač

Forward Programming je technologie Spektrum, která umožňuje bezdrátově a přímo konfigurovat přijímače Spektrum a související produkty pomocí vysílače. Je to jednoduché. Program Forward Programming využívá existujícího obousměrného komunikačního spojení mezi vysílačem a přijímačem k provádění stejného sofistikovaného programování, které kdysi vyžadovalo přítomnost kabelu, Bluetooth, PC nebo mobilní telefon. Program Forward Programming využívá intuitivní jazyk firmware Spektrum AirWare™, takže jeho použití je snadné.

Funkce On-The-Fly (OTF)

Nyní snadno doladíte naprogramovanou funkci i během letu, aniž byste museli přistát a na zemi provést korekci.. Funkce On-The-Fly (OTF) vám umožňuje pohodlně upravit mix a další naprogramované hodnoty „za chodu“ pouhým použitím jednoho ze čtyř pomocných trimů (nikoli primárních trimů), které si vyberete.

Inovativní dotyk přepínače

Zapněte nebo vypněte časovač nebo aktivujte naprogramovaná hlasová upozornění pouhým dotykem. Jako první používá iX20 technologii měkkého dotyku, takže kterýkoli z deseti přepínačů, přepínač I nebo tlačítko páky reaguje na měkký dotek prstu a aniž by se přerušilo řízení hlavními ovladači.

Sdílení modelů

Vnitřní paměť iX20 je dostatečně velká na to, aby pojala nastavení pro vašich 250 modelů - proto budete jen zřídka, pokud vůbec, potřebovat měnit modely mezi pamětí vysílače a SD kartou nebo paměťovými zařízeními Bluetooth. Přenos modelů je však s iX20 a dalšími vysílači Spektrum jednoduchý a bezproblémový. Modely se systémy „G2“ a vysílače řady iX mohou snadno sdílet data prostřednictvím karty SD nebo Bluetooth. Poznámka: iX20 může importovat typy souborů SPM a iSPM, ale může exportovat pouze soubory typu iSPM.

DIVERZITNÍ ANTÉNNÍ SYSTÉM

Vestavění více antén do vysílače zajišťuje stabilní VF výkon bez ohledu na to, jak je vysílač iX20 při letu orientován. Kromě viditelné antény je do rukojeti vysílače integrována další. Jedná se o osvědčený a účinný systém, který zlepšuje příjem signálu a současně snižuje polarizaci.

Integrovaná kamera

Do vysílače iX20 je vestavěna kamera, kterou lze použít k pořizování fotografií a videí. Objektiv je umístěn v zadní straně ve středu skříně vysílače. Je snadné uložit si fotografii vašeho vlastního letadla a přidat ji k popisu vašeho modelu.

Podpora modulu CROSS FIRE

Vysílač iX20 má integrovaný sériový port, který nabízí další využití. Spektrum nabízí adaptér SPMA3090 s technologií Team Black Sheep Crossfire (prodáváno samostatně), která poskytuje nízkou latenci a sekundární frekvenci s vysokým dosahem.

Bezdrátový Učitel-žák

Exkluzivní funkce Spektrum Trainer link umožňuje bezdrátově propojit další vysílače Spektrum ve funkci Učitel - žák, nebo připojit k vysílači Headset a sledovat klíčové funkce jako nastavení směru kamery zatímco pilot se zaměří na řízení modelu. Umožňuje i připojení bezdrátového simulátoru Spektrum SPMWS2000 a trénovat létání.

S bezdrátovým TRAINER LINK můžete
 • Bezdrátové připojit jiný vysílač Spektrum DSM2/DSMX a využít funkce Učitel-žák
 • Přiřadit funkci řízení gimbalu kamery jinému vysílači zatímco vy se budete věnovat pouze řízení modelu
 • Připojte speciálně vybavený headset Spektrum FPV s funkcí Head Tracker pro žízení kamery otočením hlavy
 • Připojte bezdrátový simulátor Spektrum Dongle SPMWS2000 a trénujte létání

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum vysílače
Použití: Letecký
Provedení: Pákový
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: Spektrum DSMX
Počet kanálů: 20 kanálů
Mód: M1-4
Napájení: LiIon 10.500mAh
Délka: 270 mm
Šířka: 190 mm
Výška: 105 mm
Hmotnost: 845 g s baterií
Počet modelů v paměti: Interní 250 modelů
Programovací funkce: Letadla, vrtulníky, drony, větroně
Rámcová rychlost: 11ms / 22ms
Rozlišení: 1024 nebo 2048 bodů
Dosah: Plný
Hlasový výstup: Ano
Telemetrie: Ano
Slot na SD kartu: Ano
Učitel - žák: Bezdrátový

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: