Pro-Line kolo 1:16, pneu Vector, disk černý H12mm (4): Mojave Grom
Kód: 4-PRO1034310Související produkty
Detailní popis produktu
Obsah balení
Balení obsahuje 4ks kompletních kol (pneu Vector, disk Split Six).
Charakteristika
Kompletní kola Pro-Line pro RC modely aut 1:16 Mojave GROM. Rozměr ⌀64x27mm. Disk Split Six má černou barvu. Pneumatiky Vector, tvrdost směsi M2 (střední). Unašeč je šestihran 12mm.
Silniční pneumatiky Vector jsou navržené pro vysoce přilnavé, tvrdé a rovné povrchy, poskytují maximální kontaktní plochu a snížený valivý odpor pro plynulou a kontrolovanou akceleraci. Ať už se snažíte o maximální rychlost nebo o přesné ovládání na silnici, pneumatiky Vector dávají řidičům sebevědomí jet ještě intenzivněji. Směrový dezén ve tvaru V zvyšuje účinnost snížením odporu a zároveň zachovává širokou kontaktní plochu. Malé kanálky v dezénu pomáhají odvádět prach a jemné nečistoty z kontaktní plochy, čímž udržují konzistentní trakci. Díky tomu, že jsou pneumatiky již nalepené, je instalace rychlá a bez starostí.
Design kol Split Six dodává kolu čistý závodní styl. Jednoduše je nainstalujte a vyjeďte na trať.
Vlastnosti
- Ikonický dezén Vector pro vysoce přilnavé, rovné povrchy
- Vhodné pro jízdu na asfaltu nebo betonu
- Směrový dezén ve tvaru V maximalizuje kontaktní plochu
- Pneumatiky nalepené na discích Split Six
- Navrženo speciálně pro ARRMA MOJAVE GROM
Použití:
- ARRMA® Mojave™ GROM
- Další modely aut 1:16 - 1:18 s 12mm šestihrany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuningové díly |
|---|---|
| EAN: | 660132670955 |
| Průměr pneumatiky: | 64 mm |
| Šířka pneumatiky: | 27 mm |
| Provedení: | Černá |
| Měřítko: | 1:16 |
| Tvrdost směsi: | M2 (střední) |
| Dezén: | Vector |
| Povrchy: | Asfalt, beton |
| Typ modelu: | Desert Truck |
| Unašeč: | 12 mm |
| Náprava: | Přední / zadní |
| Disk: | Split Six |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
