Pro-Line kolo 1:16, pneu Badlands MX, disk černý H12mm (4): Mojave Grom
Kód: 4-PRO1034010Související produkty
Detailní popis produktu
Obsah balení
Balení obsahuje 4ks kompletních kol (pneu Badlands MX, disk Split Six).
Charakteristika
Kompletní kola Pro-Line pro RC modely aut 1:16 Mojave GROM. Rozměr ⌀64x27mm. Disk Split Six má černou barvu. Pneumatiky Badlands MX, tvrdost směsi M2 (střední). Unašeč je šestihran 12mm.
Pneumatiky Badlands MX obsahují nejagresivnější miniaturní dezén, jaký kdy Pro-Line uvedla na trh, poskytují neuvěřitelnou přilnavost na trávě, hlíně a písku a zároveň zachovávají předvídatelné ovládání. Nesměrový dezén zajišťuje předvídatelnou trakci v zatáčkách a zároveň umožňuje rotaci pneumatik pro delší životnost. Díky tomu, že jsou pneumatiky již nalepené, je instalace rychlá a bez starostí.
Design kol Split Six dodává kolu čistý závodní styl. Jednoduše je nainstalujte a vyjeďte na trať.
Vlastnosti
- Ikonický dezén Badlands MX poskytuje extrémní trakci v terénu
- Agresivní výstupky inspirované terénními motorkami
- Pneumatiky nalepené na discích Split Six
- Navrženo speciálně pro ARRMA MOJAVE GROM
- Symetrický, nesměrový dezén pro konzistentní průjezd zatáčkami
Použití:
- ARRMA® Mojave™ GROM
- Další modely aut 1:16 - 1:18 s 12mm šestihrany
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuningové díly |
|---|---|
| EAN: | 660132670252 |
| Průměr pneumatiky: | 2,53" (64 mm) |
| Šířka pneumatiky: | 1,08" (27 mm) |
| Provedení: | Černá |
| Měřítko: | 1:16 |
| Tvrdost směsi: | M2 (střední) |
| Dezén: | Badlands MX |
| Povrchy: | Off-road, tráva |
| Typ modelu: | Desert Truck |
| Unašeč: | 12 mm |
| Náprava: | Přední / zadní |
| Disk: | Split Six |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
