Náhradní díl pro RC model auta Axial SCX10III Jeep JLU Wrangler: šroub imbus M2.5x10mm FH (10 ks).
Náhradní díl pro RC model auta Axial SCX10III Jeep JLU Wrangler: šroub imbus M2.5x8mm FH (10 ks).
Axial šroub imbus M3x16mm BH (10)
Šroub imbus půlkulatá hlava M3 x 14 mm BH značky Axial. Balení obsahuje 10 kusů.
Šroub imbus válcová hlava M2.5 x 10 mm CH značky Axial. Balení obsahuje 10 kusů.
Náhradní díl pro RC model auta Axial SCX10III Jeep JLU Wrangler: šroub imbus M2x14mm CH (10 ks).
Axial spojovačka M6x97mm nerez (2) - náhradní díl pro RC model auta SCX10III.
Axial spojovačka M6x88mm nerez (2) - náhradní díl pro RC model auta SCX10III.
Axial spojovačka řízení nerez - náhradní díl pro RC model auta SCX10III.
Axial ojnička panhard - náhradní díl pro RC model auta SCX10III.
Náhradní díl pro RC modely aut Axial SCX10III Jeep, Early, Capra: kulový čep nerez ocel 7.5mm (10 ks).