Spektrum rozšiřující modul X-Plus 8CH

Kód: 4-SPMXP8000
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
3 090 Kč 2 554 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Osmikanálový rozšiřující modul Spektrum X-Plus pro přijímače Spektrum s portem X-Plus. Rozšiřující modul X-Plus se připojuje standardním třížilovým servo kabelem do příjímačů, možnost odděleného napájení serv samostatným zdrojem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje osmikanálový rozšiřující modul X-Plus pro přijímače Spektrum s portem X-Plus, propojovací třížilový kabel délky 15 cm a průřezu 22AWG, propojovací propojku napájení (pokud používáte napájení přes datový kabel) (obj. č. SPMA3049), český návod k použití.

Charakteristika

Osmikanálový rozšiřující modul Spektrum X-Plus pro přijímače Spektrum s portem X-Plus najde uplatnění pro nejrůznější aplikace v leteckých modelech, např. pro zatahovací podvozky, osvětlení, kouřové systémy, ovládání pumovnice, a pod. Rozšiřující modul X-Plus se připojuje standardním třížilovým servo kabelem do X-Plus portu přijímače. Vzhledem k vysokým proudovým odběrům musí být propojovací kabel dostatečně dimenzovaný a opatřený kvalitními zlacenými konektory.

Napájení serv připojených do rozšiřujícího modulu X-Plus je možné i ze samostaného akumulátoru nebo lze napájení vést jedním nebo dvěma samostatnými napájecími kabely přímo z baterie. V každém případě musí být propojovací kabely s dostatečným průřezem (22AWG) a osazeny kvalitními zlacenými konektory.

Rozšiřující modul X-Plus není potřeba párovat s vysílačem, stačí jej pouze připojit do příslušného konektoru přijímače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum ostatní
Počet kanálů: 8
Napájecí napětí: 3.5 - 9.6 V
Délka: 41 mm
Šířka: 23 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 11.9 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: