Spektrum programovací modul BlueTooth

Kód: 4-SPMBT1000
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
559 Kč 462 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Programovací modul Spektrum BlueTooth je určen pro bezdrátové programování vysílače Spektrum DXe a starších AS3X přijímačů Spektrum (např. AR636). Modul je kompatibilní se staršími zařízením s iOS a Android.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Programovací modul Spektrum BlueTooth je určen pro bezdrátové programování vysílače Spektrum DXe a starších AS3X přijímačů Spektrum (např. AR636). Modul je kompatibilní pouze se staršími zařízením s iOS a Android.

Stav spárování je signalizován pomocí LED diody, modul se zapojuje do portu RC přijímače BIND/DATA nebo do konektoru v zadní části RC vysílače Spektrum DXe.

Aplikace AS3X Programmer

Aplikace AS3X Programmer slouží pro konfiguraci přijímačů AS3X Spektrum. Tato aplikace je ke stažení zdarma na Google Play (Android) nebo App Store (iOS).

Aplikace DXe Programmer

Aplikace DXe Programmer slouží pro konfiguraci RC vysílače Spektrum DXe. Tato aplikace je ke stažení zdarma na Google Play (Android) nebo App Store (iOS).

Kompatibilita

Spektrum Bluetooth modul je kompatibilní s AS3X přijímači (např. AR6335, AR636, AR9350, a další) a dále s RC vysílačem Spektrum DXe. Modul není kompatibilní s novými Smart přijímači Spektrum!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: