Spektrum přijímač SR515 DSMR 5CH

Kód: 4-SPMSR515
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

5-kanálový přijímač Spektrum SR515 DSMR Sport nové generace v mikro provedení, s rámcovou rychlostí 5,5ms, poskytuje rychlejší připojení s nízkým zpožděním a párováním tlačítkem bez nutnosti mít párovací konektor. Nový design je ideální pro zástavbu do malých aut. Možnost výběru SmartSafe™ nebo "Gas" Failsafe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

5-kanálový přijímač Spektrum SR515 DSMR Sport nové generace v mikro provedení, s rámcovou rychlostí 5,5ms, poskytuje rychlejší připojení s nízkým zpožděním a párováním tlačítkem bez nutnosti mít párovací konektor. Nový design s malými rozměry a hmotností pouhých 6g, je ideální pro zástavbu do malých aut. Možnost výběru SmartSafe™ nebo "Gas" Failsafe. Přijímač nemá ochranu proti vodě.

Technologie DSMR zajišťuje plný dosah a rychlou odezvu přijímače na povely. SR515 je postaven na novém moderním designu, je malý, lehký a připraven pro téměř jakoukoliv RC aplikaci. Pouzdro má přidanou podporu antény a integrovaný slot antény pro bezproblémový provoz.

Už žádný párovací konektor! Namísto toho se k uvedení režimu párování použije pouze tlačítko pro snadné použití. Navíc máte možnost výběru SmartSafe™ nebo "Gas" Failsafe. Spektrum nabízí více funkcí v cenově dostupném přijímači pro vyšší užitné vlastnosti a bezproblémový provoz.

Kompaktní nový design

SR515 je možné umístit do velmi malých a stísnnněných prostor modelu. Byly zaobleny rohy pro větší úsporu místa a krabička má přidanou podporu antény a integrovaný slot antény pro modely, které nemají dost prostoru k instalaci antény.

Párovací tlačítko

Nová technologie eliminuje potřebu starého párovacího konektoru. S tlačítkem na horním panelu SR515, je procedura mnohem pohodlnější než kdykoli předtím. Navíc jsou k dispozici dvě možnosti párování, které usnadňují proces tím, že umožňují párování při zapnutí nebo až po připojení napájení přijímače.

Gas Mode Failsafe

Nejnovější režim ochrany integrovaný v přijímači SR515 pro RC modely aut je Gas Mode Failsafe. Jednoduchá volba během párování umožňuje uživatelům přednastavit hodnoty všech dostupných kanálů. Kromě toho lze využívat ještě systém SmartSafe™ FailSafe, který stáhne plyn a drží poslední hodnoty na ostatních dostupných kanálech.

Vlastnosti přijímače
  • Design krabičky s oblými rohy a nízkou hmotností
  • Díky párovacímu tlačítku nepotřebujete párovací konektor
  • SmartSafe™ Failsafe a "Gas Mode" k dispozici při párování
  • Bezpečný protokol modulace DSMR a vysoká rámcová rychlost 5.5ms
  • Vhodný pro většinu RC modelů aut

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: RC auta
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: DSM2, DSMR
Počet kanálů: 5
Napájecí napětí: 3,5 - 9,6 V
Délka: 32,7 mm
Šířka: 21,4 mm
Výška: 13,6 mm
Hmotnost: 6 g
Dosah: Plný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: