Spektrum přijímač Serial Race DSM2/DSMX SRXL2

Kód: 4-SPM4650
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Kompaktní malý a lehký Spektrum mikro přijímač DSMX SRXL2 Serial Race s telemetrií, je vhodný i do řídící jednotky i těch nejmenších modelů dronů. Díky dvěma anténám, telemetrii Fly-by protokolu SRXL2, nabízí vynikající dosah a výkon bez rušení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení se nachází přijímač Spektrum Serial Race SRXL2, 2x U.FL anténa, 6” prodlužovací kabel přijímače, 4-kolíkový konektor do plošného spoje, čirá smršťovací fólie a návod k použití.

Charakteristika

Kompaktní, malý a lehký mikro přijímač Spektrum Serial Race SRXL2 je vhodný i do těch nejmenších modelů. Díky dvěma anténám nabízí vynikající dosah a výkon bez rušení. Přijímač požívá protokol SRXL2, který podporuje telemetrii (telemetrická data musí tedy poskytovat řídicí jednotka, přijímač samotný poskytuje pouze informaci o kvalitě přijímaného signálu). Na desce přijímače je tlačítko pro snadné párování a signalizace LED.

Přijímač je vhodný pro nejrůznější řídicí jednotky v RC modelech, ale i v průmyslové aplikace a robotiky.

Nový protokol Spektrum SRXL2

SRXL2 je výkonný komunikační protokol založený na sériovém rozhraní UART s bohatými funkcemi, který podporuje obousměrnou komunikaci mezi rádiovým systémem a letovou řídící jednotkou. Podporuje telemetrii a konfiguraci parametrů řídicích jednotek (Forward Programming, VTX Setup a Text Gen Programming), a to po jednom signálním vodiči. Protokol SRXL2 není zpětně kompatibilní s protokolem SRXL.

Prokolo SRXL2 nahrazuje starší protokol SRXL. SRXL2 je rychlejší a bezpečnější. Pro vývojáře jsou k dispozici zdrojové kódy podporující komunikaci přes protokol SRXL2: www.srxl2.com

Malý, lehký a výkonný

SPM4650 s hmotností pouze 1,4 gramu je menší než jakýkoli předchozí přijímač Spektrum Serial. Je připraven k instalaci do většiny modelů s řídicí jednotkou s minimálními požadavky na prostor. Přijímač je dodáván bez konektoru pro ty, kteří chtějí snížit hmotnost. Jednoduše připájíte kabely přímo k desce plošných spojů nebo připojte konektor a zapojte dodaný kabel z jednotky SPM4650 do kompatibilní řídicí jednotky.

Snadné připojení

Přijímač můžete osadit přiloženým konektorem, nebo můžete rovnou připájet kabely - záleží pouze na Vás. S rozsahem provozního napětí od 3,3 do 8,4 V nejste limitováni napájením řídící jednotky.

Snadné párování pomocí tlačítka i SRXL2

Pro co nejjednodušší použití je přijímač osazen párovacím tlačítkem. Přijímač Spektrum Serial Race SRXL2 můžete uvést do párovacího režimu stisknutím tlačítka a připojením napájení nebo samozřejmě i softwarově prostřednictvím protokolu SRXL2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Letecký
Pásmo: 2.4 GHz
Modulace: DSM2/DSMX
Počet kanálů: 20
Napájecí napětí: 3.3 - 8.4 V
Délka: 17 mm
Šířka: 13 mm
Výška: 5 mm
Délka antény: 100 mm
Hmotnost: 1.4 g bez kabelů
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano, dosah cca 400 m (vysílací výkon 5 dBm)
Výstup SRXL: Ano, SRXL2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: