Spektrum přijímač Serial Micro SRXL2 DSMX s konektorem

Kód: 4-SPM4650C
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Spektrum přijímač Serial Micro SRXL2 DSMX s konektorem je kompatibilní s RC modelem letadla E-flite Apprentice STS 15e 1.5m SAFE. Využívá protokol SRXL podporuje až 20 kanálů a automatické párování. Rozměry 17 x 13 x 5 mm a hmotnost 1,4 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je (1 ks) přijímač SPM4650, (2 ks) anténa U.FL, (1 ks) 6” prodlužovací kabel přijímače, (1 ks) 4-kolíkový konektor, (1 ks) Manuál, průhledná tepelně smrštitelná fólie.

Charakteristika

Spektrum přijímač Serial Micro SRXL2 DSMX s konektorem je kompatibilní s RC modelem letadla E-flite Apprentice STS 15e 1.5m SAFE. Využívá protokol SRXL podporuje až 20 kanálů a automatické párování. Rozměry 17 x 13 x 5 mm a hmotnost 1,4 g. Je nástupcem původního přijímače SPM4648.

SPM4650 používá protokol Spektrum SRXL2 s bohatými funkcemi, který pilotům poskytuje rychlé sériové datové připojení až s 20 kanály. SRXL2 je výkonný komunikační protokol, který zlepšuje obousměrnou komunikaci mezi RC soupravou a letovýou řídící jednotkou pro větší funkčnost telemetrie a řízení a to přes jeden signální vodič. SPM4650 je malý, lehký a ideální pro uživatele Heli, Multi-Rotor a FPV. s protokolem Spektrum DSMX 2.4GHz má spřijímač Spektrum SRXL2 pozoruhodný dosah.

Tento přijímač není kompatibilní s následujícími letadly: EFL9650 V-22 Osprey VTOL BNF Basic, 487mm, EFL9675 V-22 Osprey VTOL PNP, 487mm, EFL9350 Mini Convergence VTOL BNF Basic, 410 mm a EFL9375 Mini Konvergence VTOL PNP, 410 mm.

Nový protokol Spektrum SRXL2

SRXL2 je výkonný komunikační protokol založený na sériovém rozhraní UART s bohatými funkcemi, který podporuje obousměrnou komunikaci mezi rádiovým systémem a letovou řídící jednotkou. Podporuje telemetrii a konfiguraci parametrů řídicích jednotek (Forward Programming, VTX Setup a Text Gen Programming), a to po jednom signálním vodiči. Protokol SRXL2 není zpětně kompatibilní s protokolem SRXL.

Prokol SRXL2 nahrazuje starší protokol SRXL. SRXL2 je rychlejší a bezpečnější. Pro vývojáře jsou k dispozici zdrojové kódy podporující komunikaci přes protokol SRXL2: www.srxl2.com

Malý, lehký a univerzální

S hmotností pouhých 1,4 gramu je menší než jakýkoli předchozí sériový přijímač Spektrum. SPM4650 je připraven k instalaci do většiny typů vícerotorových dronů a heli sestav – bez ohledu na prostorová omezení. Přijímač je dodáván s odinstalovanou zástrčkou pro snížení hmotnosti. Jednoduše připojte vodiče přímo k desce plošných spojů nebo namontujte konektor a zapojte přiložený kabel z SPM4650 do kompatibilního letového ovladače.

Široký rozsah vstupního napětí

S rozsahem provozního napětí mezi 3,3V až 8,4V, již uživatelé nebudou omezováni na to, která zařízení mohou používat k ovládání svého sériového přijímače. Nyní je omezený rozsah napětí odstraněn.

Fly-By Telemetrie

Fly-By Telemetrie je telemetrický signál je ideální pro kontrolu telemetrie před a po letu. A s technologií SRXL2 získají uživatelé ještě více telemetrických dat a podporu programování vysílače do zařízení prostřednictvím Forward Programming, nastavení VTX a/nebo Text Gen Programming.

Antény s duální diverzitou

SPM4650 využívá pokročilý systém diverzitních antény, který poskytuje optimální dosah, RF výkon a polarizaci. Vše podporováno dvěma dlouhými koaxiálními anténami, které jsou ideální pro piloty FPV, Multirotor a Heli s modely s větším obsahem kovů a uhlíkových vláken.

Tlačítko Bind pro snadné párování

SPM4650 je dosud nejpohodlnější pro párování serial přijímače Spektrum, jednoduše stiskněte tlačítko párování kdykoli, ať už před nebo po zapnutí napájení, a SPM4650 je v režimu párování. A stejně jako ostatní přijímače Spektrum serial, se uživatelé mohou také připojit pomocí podporovaného letového ovladače a počítače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Letadla, drony
Pásmo: 2404 - 2476 MHz
Modulace: DSMX/DSM2
Počet kanálů: 20
Napájecí napětí: 3.3 - 8.4V
Délka: 17 mm
Šířka: 13 mm
Výška: 5 mm
Délka antény: 100 mm
Hmotnost: 1,4 g
Dosah: Plný
Výstup SRXL: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: