Spektrum přijímač AR6610T DSM2/DSMX 6CH s telemetrií

Kód: 4-SPMAR6610T
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení

Nový RC přijímač Spektrum AR6610T s telemetrií je kompatibilní se systémem Spektrum SMART. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, který měří výšku a vario. Možnost připojení doplňkového přijímače SRXL2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje RC přijímač Spektrum AR6610T, kabel pro měření externího napětí, návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

Nový RC přijímač Spektrum AR6610T s telemetrií je kompatibilní se systémem Spektrum SMART. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, který měří výšku a vario. Možnost připojení doplňkového přijímače SRXL2 (objednací číslo SPM9747).

Dvě antény a kompaktní rozměry

RC modely letadel s významnou částí konstrukce z uhlíkových vláken či laminátu, mohou vytvářet stínící efekt a snižovat dosah. Přijímač Spektrum AR6610T je navržen tak, aby eliminoval problémy s dosahem v letadlech z těchto materiálů tím, že má dvě nezávislé externí antény, které zajistí bezpečný příjem signálu. Jedna anténa je dlouhá 155 mm a druhá anténa 186 mm. Dají se snadno namontovat vně trupu. Díky kompaktním rozměrům a podélně umístěným konektorům je instalace snadná i do úzkých trupů.

Kompatibilita se systémem Spektrum Smart

Spetrum AR6610T je připraven pro použití se SMART regulátory Avian. Výstup přijímače č. 1 (THRO - plyn) automaticky detekuje připojení regulátoru SMART.

Pokud je připojen SMART regulátor, přijímač automaticky načítá z regulátoru (a případně z připojeného SMART akumulátoru) dostupné telemetrické údaje. V opačném případě je na výstupu objeví standardní servo signál a připojit lze konvenční regulátor či serva.

Nastavitelný Fail-Safe

RC přijímač AR6610T podporuje 2 typy systému Fail-Safe

 1. Preset: Při výpadku signálu přejde kanál do přednastavené výchylky (výchylka během párování). Tento typ se používá u větroňů.
 2. Last Hold: Při výpadku signálu zůstane kanál v posledních platné pozici. Tento typ Fail-Safe doporučujeme používat běžných (akrobatických) modelů.

Typ Fail-Safe lze nastavit u jednotlivých kanálů pomocí počítače s aplikací Spektrum Programmer + kabelu SPMA3065 nebo programovatelnými vysílači v menu Forward Programming. Ve výchozím stavu je kanál plynu nastaven na Preset a ostatní kanály na Last Hold. Výchylka se u typu Preset se nastavuje při párování nebo přes i přes menu Forward Programming.

Telemetrie s plným dosahem

Vysílací výkon telemetrie je 100 mW EIRP, což zaručuje plný dosah telemetrie. Přijímač je osazen portem XBUS pro připojení dalších telemetrických senzorů a dále konektorem pro měření externího napětí. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, takže přijímač měří výšku i vario. Seznam dostupných senzorů je uveden v Doporučeném příslušenství. Pro tento přijímač není dostupný senzor teploty.

Snadné párování pomocí tlačítka

Už nepotřebujete párovací konektor! K párování stačí zmáčknout tlačítko s logem Spektrum na vrchní straně přijímače. Aktivaci párování lze provést jak při zapnutí napájení, tak i zmáčknutím tlačítka až po zapojení napájení. To je výhodné tam, kde současné stisknutí tlačítka a připojení napájení je velmi obtíženě zvládnutelné "naráz".

Nadále byla zachována možnost párování přijímače pomocí párovacího konektoru zapojeného o výstupu Bind/Prog/SRXL.

Vlastnosti přijímače Spektrum AR6610T
 • Využití pro elektromodely i větší benzínové modely letadel
 • Kompatibilní s leteckými modulacemi Spektrum DSM2 a DSMX
 • Kompatibilní se systémem Spektrum SMART
 • Telemetrie s plným rozsahem a s integrovaným barometrem pro měření výšky a varia
 • 2 nezávislé antény pro prostorově diverzitní příjem signálu
 • Párovací tlačítko umožňuje snadné a rychlé spárování
 • Lehoučká kompaktní konstrukce pro snadné umístění v trupu
 • Konektory SRXL2 pro doplnkový přijímač, XBUS pro telemetrické senzory a VOLT pro měření externího napětí
 • Výstup SRXL2 přenáší až 20 kanálů a telemetrii
 • Nastavitelný fail-safe na jednotlivých kanálech
 • Možnost aktualizace firmware pomocí aplikace Spektrum Programmer

Doporučujeme koupit

K přijímači lze připojit doplňkový přijímač SRXL2 (objednací číslo SPM9747).

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum přijímače
Použití: Letadla
Pásmo: 2,4 GHz
Modulace: DSMX/DSM2
Počet kanálů: 6
Napájecí napětí: 3.5 - 9V
Délka: 50 mm
Šířka: 23,3 mm
Výška: 15 mm
Délka antény: 155 a 186 mm
Hmotnost: 12 g
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano
Stabilizace: Ne
Výstup SRXL: Ano
Perioda PWM: 11 ms

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: