Spektrum ovladač InterLink DX

Kód: 4-SPMRFTX1
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Spektrum ovladač InterLink DX s USB je určen k RealFlight simulátoru 9 a 9.5. Vzhledem k připojení pomocí USB kabelu, jej lze využít i pro řadu jiných simulátorů, které jsou kompatibilní s PC platformou Windows® a herními ovladači USB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Spektrum ovladač InterLink DX s USB je určen k RealFlight simulátoru 9 a 9.5. Vzhledem k připojení pomocí USB kabelu, jej lze využít i pro řadu jiných simulátorů, které jsou kompatibilní s PC platformou Windows® a herními ovladači USB.

Díky tomu že ovladač lze k PC připojit pomocí běžného rozhraní herních ovladačů USB, nepotřebuje žádný speciální software. Ovladač Spektrum InterLink DX RC obsahuje řadu pomocných ovládacích prvků, jako přepínače, otočný potenciometr a tlačítko pro ovládání pomocných funkcí, což dává velké možnosti přizpůsobit si ovládání simulátoru přesně podle svých představ.

Ovladač InterLink DX má odolnou, vysoce kvalitní konstrukcí, křížové ovladače mají nastavitelné napětí pružin a brzdu plynu. Potřebujete změnit mód ovladače? na zadní straně je páka pro mód 1-4 a navíc i pro nastavení módu pro drony. Na ovladači je i port Trainer - můžete připojit váš vysílač kabelem k ovladači InterLink DX a použít jej se simulátorem.

Vlastnosti InterLink DX
  • Kompatibilní s platformou PC Windows®
  • Pracuje s většinou simulátorů pro USB - není potřeba více ovladačů
  • Vysoce kvalitní křížové ovladače Spektrum™ s nastavitelnou tenzí
  • Plug and play - nastavení pomocí simulátoru
  • Snadné nastavení potřebného módu 1, 2, 3 a 4 pomocí páky na zadní straně
  • Konektor Trainer umožňuje připojit váš RC vysílač se simulátorem. Na ovladači je konektor 3.5 m audio konektor. Kabely se prodávají samostatně - objednací číslo RFL1015
  • Ovladač Spektrum InterLink DX není kompatibilní se simulátorem RealFlight verze 8
Kvalitní provedení

Spektrum ovladač InterLink DX odpovídá svým vzhledem standardním vysílačům Spektrum. Ovládací prvky jsou rozmístěny jako na běžném vysílači, dokonce má rolovací tlačítko a tlačítko záchrany. Křížové ovladače mají možnost seřízení síly pružin a brzdy na plynu.

Univerzální použití

Spektrum ovladač InterLink DX je kompatibilní s prakticky jakýmkoli simulátorem, připojeným k PC prostřednictvím rozhraní USB.

Dostatek ovládacích prvků

Spektrum ovladač InterLink DX lze použít i k náročnějšímu seřízení modelu simulátoru, protože má k dispozici 15 kanálů a celou řadu přepínačů a ovládacích prvků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: