RealFlight Evolution letecký simulátor jen software

Kód: 4-RFL2001
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Realfight
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení

RealFlight Evolution pokračuje ve vývoji světově nejoblíbenějšího RC leteckého simulátoru, který má moderní uživatelské rozhraní, další atraktivní prostředí a více než sto nových modelů. V balení je obsažena karta s klíčem, pro instalaci simulátoru na platformě Steam®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je obsažena karta s klíčem, pro instalaci RealFlight Evolution, na platformě Steam® a pokyny k instalaci v češtině a návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině.

Charakteristika

Již více než dvě desetiletí je RealFlight® nejlepším RC leteckým simulátorem na světě! Je to nejlepší nástroj který mohou noví RC piloti použít, když se začínají učit pilotnímu umění. Umožňuje zkušeným RC pilotům trénovat nové manévry a zdokonalovat své dovednosti, aby se mohli stát ještě lepšími. Navíc jde o nejlepší způsob, jak si „vyzkoušet“ nové modely Horizon Hobby a další, než si je koupíte!

Pokud jde o novou instalaci na váš počítač, je potřeba nainstalovat a zaregistrovat se na STEAM, vyhledat RealFlight Evolution, zadat platný instalační klíč a dále instalační soubory stáhnout ze stránek výrobce. Poznámka: Pro bezproblémové stažení a instalaci doporučujeme během instalace vypnout antivirový software, nebo v antiviru udělit výjimku pro stažené a nainstalované soubory / adresáře simulátoru.

Klíčové vlastnosti leteckého RC simulátoru RealFlight Evolution
 • Svěží a moderní uživatelské rozhraní, jehož použití je ještě jednodušší a intuitivnější, prakticky eliminuje potřebu používat myš nebo klávesnici s ovladačem InterLink DX
 • Spousta nejnovějších a nejoblíbenějších ultra mikro, sportovních, zmenšených, EDF a cvičných RC letadel od E-flite, HobbyZone a Hangar 9 a několik vrtulníků od Blade
 • Leťte na nejnovějším letišti Triple Tree Aerodrome, světově proslulého akcí „Joe Nall“
 • Více než 100 dalších letadel plus desítky 3D polí a PhotoFields
 • Přístup k novým modelům a polím vydávaných 4x ročně
 • Další lekce virtuálního leteckého instruktora pro nové piloty, kteří se učí létat s HobbyZone AeroScout 1,1 m

Skvělý letecký RC simulátor RealFlight Evolution (pouze software), nabízí výuku létání se staršími i novými modely Horizon Hobby E-flite®, HobbyZone®, Hangar 9® a Blade®, včetně nejnovějších modelů které jsou vybaveny pokročilou technologií SAFE. Vynikající realistická fyzika, skvělá grafika a výborné reálné vlastnosti modelů, to je simulátor RealFlight Evolution s více než 300 různými letadly, vrtulníky, drony a dalšími – na více než 75 různých místech pro létání a navíc s možností upravovat a přidávat letadla a místa, je k dispozici téměř nekonečné množství a možností létání. Přidejte lekce virtuálního leteckého instruktora, herní výzvy, možnosti hry pro více hráčů, abyste mohli létat a soutěžit s ostatními piloty online, kompatibilitu s náhlavními soupravami VR a mnoho a mnoho dalších funkcí. Díky tomu máte vše co potřebujete k úspěchu – protože můžete „lítat“ na stolním počítači doma nebo na notebooku téměř kdekoli!

RealFlight Evolution nabízí nejpopulárnější RC letecký simulátor na světě se svěžím a moderním uživatelským rozhraním, přidává hlavní létající místo z Triple Tree Aerodrome – domova světově proslulého „Joe Nall“ a dalších akcí – plus desítky dalších 3D polí a PhotoFields. Přidává také řadu nejnovějších a nejoblíbenějších letadel od E-flite®, HobbyZone®, Hangar 9® a Blade® a více než 100 dalších modelů letadel. Nejlepší ze všeho je, že se vám poskytuje přístup k novým modelům a letištím, které budou vydávány čtvrtletně (počátkem roku 2023) pro nákup à la carte, v balících s obsahem, šetřícím vaše peníze nebo s ročními permanentkami!

Tento přístup k novým modelům a oborům je díky tomu, že RealFlight Evolution je dodáván výhradně přes Steam® – největší digitální distribuční platformu pro PC hry a simulátory na světě. Steam eliminuje potřebu používat k instalaci DVD a kompatibilní jednotky, poskytuje bezproblémové a automatické aktualizace softwaru a dokonce vám umožňuje nainstalovat RF Evolution na více počítačů pomocí klienta Steam a vašeho účtu. Proto nelze ztratit sériové číslo a v budoucnu je snazší než kdy jindy, přidat RealFlight na další počítače!

RealFlight Evolution běží na široké škále počítačů (osobních počítačů), od levnějších notebooků až po „herní“ stolní počítače se systémem Windows® 8, 10 nebo 11. Je k dispozici pouze jako software nebo s ovladačem Spektrum™ InterLink® DX Simulator Controller – který připojuje se přímo k USB portu pro snadné použití plug-and-play a je nastaveno podle vysílačů Spektrum, včetně všech standardních umístění přepínačů a funkcí, takže funguje stejně jako váš vysílač! Nebo můžete pro bezdrátový provoz použít Spektrum bezdrátové rozhraní k simulátoru WS2000 USB (prodává se samostatně) s kompatibilním vysílačem Spektrum 2,4 GHz, jako je i vysílač DXS, který je součástí mnoha nejoblíbenějších setů cvičných letadel Ready-To-Fly (RTF). Je dokonce kompatibilní s přímým připojením USB k vysílačům Spektrum NX6, NX8, NX10!

Nové skvělé RC modely letadel

K dispozici budete mít velké množství nových letadel, které využívají nejnovější technologie, jako SAFE a SAFE Select. Nabízí se řada nových motorových modelů letadel a větroňů, samozřejmě nesmějí chybět cvičné modely letadel pro začátečníky.

Nové modely od E-flite, HobbyZone, Hangar 9 a Blade
 • E-flite Timber X 0.57m SAFE Select BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite Ultrix 0.6m SAFE BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite Radian 0.7m SAFE AS3X BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite Night Radian 2.0m SAFE BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite T-28 Trojan 1.2m Smart BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite Habu Super Sport 0.7m BNF Basic s technologií SAFE® Select
 • E-flite Habu Super Sport 1.0m SAFE Select BNF Basic s technologií SAFE Select
 • E-flite F-16 Falcon 1m Smart SAFE BNF Basic s technologií SAFE Select, SMART
 • E-flite Viper 1.4m SAFE Select BNF Basic s technologií SAFE Select
 • Hobbyzone Carbon Cub 2 1.3m SAFE RTF, Spektrum DXS s technologií SAFE Select, SMART
 • Hangar 9 PT-19 1.4m PNP
 • Hangar 9 Ultra Stick 50e PNP
 • Hangar 9 Ultra Stick 10cc 1.5m ARF
 • Blade 150 S Smart BNF Basic s technologií SAFE
 • Blade InFusion 180 BNF Basic s technologií SAFE, SMART
 • Blade Fusion 480 Kit

Pokud jste si již zakoupili RealFlight 9.5S, můžete obdržet bezplatnou verzi RealFlight Evolution! Po vydání RF Evolution 28. října 2022 je ke stažení software přes internetovou aplikaci Steam. Je vyžadováno připojení k internetu.

Nebo, pokud jste si zakoupili RealFlight 9 nebo 9.5, můžete sériové číslo kdykoli vyměnit za klíč Steam pro aktualizaci na 9.5S zdarma! K dokončení výměny je nutné připojení k internetu pomocí níže uvedeného odkazu: Link na výměnu sériového čísla

Poté si můžete zakoupit a stáhnout RF Evolution přes Steam za zvýhodněnou cenu 70 $ (oproti běžné ceně 99,99 $).

Více informací naleznete na stránkách výrobce www.realflight.com/.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: