Proboat Blackjack 42" 8S RTR černý

Kód: 4-PRB08043T1
Neohodnoceno
Značka: Proboat
18 961 Kč 15 670 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení

RC model lodi Pro Boat® Blackjack™ 42 Brushless 8S Catamaran je nejvýkonnější loď od Proboat. Se 4-pólovým vodou chlazeným motorem Spektrum™ Marine 4685 a regulátorem Spektrum 8S 160A, má výkon až 5,3 koní a dosáhne rychlost až 80km/hod! Vysílač Spektrum™ DX3 s telemetrií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je obsažena hotová sestavená loď Blackjack™ 42 Brushless 8S Catamaran s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Spektrum™ Marine 4685 4P, Regulátor střídavý Firma 160A Smart Brushless Marine, Spektrum servo S904 digital voděodolné a Spektrum přijímač SR6110AT DSMR 6CH AVC s telemetrií. Přiložen je vysílač Spektrum™ DX3 2.4 GHz, stojánek na loď, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

RC model lodi Pro Boat® Blackjack™ 42 Brushless 8S Catamaran je nejvýkonnější loď od Proboat. Se 4-pólovým vodou chlazeným motorem Spektrum™ Marine 4685 a regulátorem Spektrum 8S 160A, má výkon až 5,3 koní a dosáhne rychlost až 80km/hod! Vysílač Spektrum™ DX3 s telemetrií.

Výkonný člun Pro Boat® Blackjack™ 42 Brushless 8S Catamaran je návratem do časů závodů velkých závodních člunů, které stylově dokázaly nadchnout všechny diváky. Model má super výkonnou pohonnou jednotku, která má tyto komponenty: vodou chlazený elektronický regulátor otáček Spektrum™ 160A s vysokým napětím 8S, který spolupracuje se 4-pólovým vodou chlazeným motorem Spektrum™ Marine 4685. Ten je schopen podat výkon až 5,3 koní a dosáhnout rychlost až 85 km/hod! Neexistuje žádný jiný člun v této velikosti s tak velkou silou. Všechno je samozřejmě řízeno systémem Spektrum Smart™, díky kterému můžete mít parametry pohonu pod kontrolou. Vysílač Spektrum DX3™ a voděodolný 6-kanálový přijímač s telemetrií SR6110AT zajistí kontrolu díky integrované telemetrii. Blackjack je také vybaven nárazu-vzdorným polykarbonátovým trupem, polykarbonátovým krytem s hliníkovými šrouby, čistě tvarovanou kompozitní kostrou, hliníkovým kormidlem a vzpěrou vrtule.

Nárazuvzdorný polykarbonátový trup

Dvoudílný výlisek trupu má vysokou odolnost proti poškození při brutální jízdě po vodě, v kombinaci s tvarovanou kompozitní vnitřní konstrukcí jde o mnohem odolnější materiál proti nárazu, než sklolaminát.

Polykarbonátový kryt trupu

Důsledně vytvarovaný kryt trupu ve tvaru kabiny, je na trupu poután 4 šrouby, které zajistí naprosto pevné spojení s trupem lodi. Kryt dosedá na měkkou pěnovou podložku a zajišťuje voděodolnost proti průniku vody do trupu.

4-pólový, vodou chlazený motor Spektrum™ Marine 4685

Loď Blackjack™ 42 pohání výkonný střídavý voděodolný motor pro 8 článků LiPol baterií s výkonem více než 5 koňských sil! S účinností 85% poskytuje více než dostatečný točivý moment k dosažení rychlosti více, než 80km/hod!

Vodou chlazený regulátor Spektrum™ Smart 160A

Střídavý regulátor Firma 160A Smart Marine je pro Blackjack dobře dimenzován, protože je schopen dodávat trvalý proud až 160A. Regulátor Firma Smart zajistí mnohem více než pouze regulaci energie. Komponenty s technologií Spektrum Smart nabízí více informací o modelu, jednodušší obsluhu a péči o akumulátory. Všechny komponenty SMART včetně baterií Smart, jsou schopny spolu komunikovat a přenášet telemetrii.

Kompozitová výztuha trupu

Dno trupu má speciální konstrukční výztuhu vytvořenou z kompozitního plastu, která výrazně zvýší tuhost a odolnost proti rázům. Nádoba na mazání zabraňuje šíření tuku uvnitř trupu.

Hliníková vzpěra a kormidlo

Lodní šroub i kormidlo jsou z eloxovaného hliníku. Kormidlo má speciální funkci odklopení, která chrání trup před poškozením v případě nárazu do plovoucích překážek.

Výhody funkce Smart™

Při používání LiPol baterií Smart™ v ProBoat Blackjack 42, už neztratíte kontrolu nad kapacitou baterie. Přiložený vysílač Smart™ komunikuje s regulátorem Smart™ v lodi a s přijímačem, aby jste měli přehled nad zbývající kapacitou baterie v lodi, pomocí LED na vrchním panelu vysílače DX3™.

Přijímač s telemetrií SR6110AT

RC přijímač Spektrum SR6110AT podporuje technologii Spektrum Smart - komunikuje s elektronickými regulátory Spektrum Smart FIRMA a přenáší telemetrii bez nutnosti použití senzorů. Pro montáž do lodí má dlouhou anténu 228mm, která umožňuje vyvést anténu nad hladinu. Plošný spoj má ochranný lak proti vlhkosti "Realkote".

Voděodolné servo Spektrum S904

Spektrum S904 je voděodolné digitální servo s vysokým točivým momentem. Voděodolná úprava zajišťuje ochranu před poškozením elektroniky serva. Rozměry 55 x 28.5 x 59 mm. Moment 18kg.cm při 6V.

Stánek lodi

Přesně tvarovaný plastový stojánek dokonale zapadá do obrysu trupu a poskytuje stabilní uložení trupu při uskladnění nebo práci na vaší lodi. Proti poškození trupu má ochranné návleky na dosedacích částech stojánku.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu doporučujeme zakoupit 4 ks AA baterie pro napájení vysílače. Jako pohonné akumulátory doporučujeme dvojici 4-článkových LiPol akumulátorů Smart 5000mAh 50C+ s konektrorem IC5, samozřejmě v pevném obalu (Hard Case). Dále potřebujete kvalitní nabíječ na pohonné akumulátory.

Doporučené LiPol akumulátory

Pro napájení RC modelu lodi doporučujeme kvalitní a dobře dimenzovanou dvojici pohonných LiPol akumulátorů (50C+) se 4 články v Hard Case obalu s kapacitou nejméně 5000mAh a tvrdostí 50C.

  • Pro běžné ježdění Spektrum 14.8 V 5000 mAh s technologií Smart
  • Pro maximální možnou rychlost Spektrum Smart LiPo 14.8V 5000mAh 100C HC IC5 s technologií Smart.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelu používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tento nabíječ:

  • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 1x400W.
  • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x 200 W.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC motorové lodě
Konstrukce: Polykarbonát 2.5mm
Druh stavebnice: RTR
Typ: Motorový člun
Stavební obtížnost: Kompletně sestaven
Délka: 1086 mm
Šířka: 387 mm
Výška: 184 mm
Druh pohonu: Elektro
Hmotnost: 4100 g
Motor: Spektrum™ Marine 4685 4 P vodou chlazený
Regulátor: Spektrum™ Smart 160A vodou chlazený
Servo: Spektrum™ S904 WP Digital
Vysílač: Spektrum™ DX3
Přijímač: Spektrum™ SR6110AT 6-kajn, telemetrie

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: