Proboat Aerotrooper 25" RTR

Kód: 4-PRB08034
Neohodnoceno
Značka: Proboat
7 190 Kč 5 942 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Unikátní RC model, který umí jezdit na vodě, sněhu, ledu, v bažině i na trávě. Aerotrooper 25" je vybaven výkonným střídavým motorem. Díky plochému dnu klouže na různých površích, kormidla za vrtulí řídí směr a proto projedete s lodí téměř všude. RC souprava STX2 2,4GHz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení je sestavený model loi ProBoat® Aerotrooper™ 25" Brushless Air Boat, v lodi jsou nainstalovány komponenty: přijímač Spektrum MRX200 2CH, regulátor Pro Boat® 90A Brushless Marine, motor Dynamite 2080KV Outrunner, servo Spektrum 9kg Metal Waterproof 23T, vysílač Spektrum STX2® 2CH, Aerotrooper: LED světla, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Unikátní RC model který umí jezdit na vodě, sněhu, ledu, v bažině i na trávě, to je Aerotrooper 25" s výkonným střídavým motorem. Díky plochému dnu klouže na různých površích, kormidla za vrtulí řídí směr a proto projedete s lodí téměř všude. Kamufláž lze dotvořit sadou obtisků. RC souprava STX2 2,4GHz.

S lodí Pro-Boat Aerotrooper 25 Air Boat můžete jezdit prakticky kdekoli a to dokonce i po trávě! Díky výkonu střídavého motoru 2080kv 480 s 3-listou vrtulí který je umístěn v ochranné kleci, můžete prozkoumat velké vodní plochy s bažinami porostlé rostlinami, malé trávníkové pole a dokonce i sníh a led. Model je nabarven jako takticko/vojenský člun s odnímatelnými zbraněmi, tvarovaným zábradlím a klecí, které dodávají modelu na realismu. Navíc do kokpitu se sedadlem můžete umístit svoji akční figurku. Dvoudílné kompozitní kryt trupu zabrání průniku vody a udržuje celou elektroniku v bezpečí. LED světla jsou zárukou že zábava se nezastaví, ani když slunce zajde za obzor. Prozkoumejte nové terény s jedinečným plavidlem.

Doplňky modelu

Pro vyšší autenticitu modelu je na modelu Aerotrooper řada různých doplňků, které utváří vzhled lodi. Vojenské zbarvení lze podpořit tématicky zbraněmi a samolepkami.

Střídavý motor

V příhradové konstrukci zadní části modelu je upevněn motor Dynamite® 2080Kv BL s 3-listou vrtulí. Směr řídí kormidla, které ovládá 3Kg servo Metal WP.

Kabina se sedadlem

Loď by měl někdo řídít, proto neváhejte a posaďte do sedla kokpitu svoji oblíbenou fugurku, hračku akčního hrdiny nebo vojáka.

Osvětlení LED světly

Když se začne stmívat, většina lidí odchází domů. Vy ale nemusíte, protože zažijte večerní jízdu s osvětlenou lodí a další nová dobrodružství.

Vlastnosti lodi Aerotrooper 25"
 • Kvalitní trup z nylonového kompozitu s maketovými detaily a zbraněmi
 • Realistické a podrobné zpracování
 • Střídavý motor Dynamite® 2080Kv pro dlouhou životnost
 • Voděodolný regulátor Dynamite 90A BL Marine kompatibilní LiPol 2-4S
 • Bezpečné řízení s RC soupravou Spektrum STX2™ 2.4GHz FHSS
 • Set obsahuje řadu samolepící obtisky pro různé označení
 • Stejně jako u skutečné lodi tohoto typu je poháněna vrtulí v kleci
 • Tužkové baterie pro vysílač jsou v balení

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete pohonnou LiPol baterii 11.1 V nebo 14.8 V v Hard case obalu o kapacitě alespoň 5000 mAh s konektorem EC3 a adekvátní nabíječ na pohonnou baterii.

Doporučené akumulátory LiPol

Model neobsahuje pohonný akumulátor, proto si jej podle vlastního uvážení doplníte a rovněž adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

 • Pro větší komfort LiPol akumulátor Spektrum LiPo 11.1 V 5000 mAh s technologií Smart.
 • Pro vyšší výkony LiPol akumulátor Spektrum Smart LiPo 14.8V 5000mAh 100C Short HC s technologií Smart.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory Spektrum
 • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S1100 s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S1400 s jedním výstupem 400W.
 • Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S2200 se dvěma výstupy 2x200W.
Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz funkčního RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučeny jsou tuky Maznička s lodním mazacím tukem Marine 140ml nebo Lodní mazací tuk Marine 140ml

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doplňkové parametry

Kategorie: RC motorové lodě
Konstrukce: Nylonový kompozit
Druh stavebnice: RTR
Typ: Motorový
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 635 mm
Šířka: 267 mm
Výška: 222 mm
Hmotnost: 1800 g
Druh pohonu: Elektro
Položka byla vyprodána…

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: