Mad Flow Brushless V3 2.4GHz RTR

Kód: 4-RB-JS-8653V3
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Joysway
6 019 Kč 4 974 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Rychlostní člun Mad Flow Brushless V3 je kompletně sestavený model lodi s maketou závěsného motoru. Odnímatelná paluba, vodou chlazený střídavý motor, 9g servo řízení a RC souprava 2,4GHz. Je potřeba doplnit LiPol baterii 2- 3S 2200mAh 35+C a kompatibilní nabíječ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Hotový sestavený nabarvený RC model lodi Mad Flow Brushless V3 s nainstalovaným vodou chlazeným střídavým motorem, 30A vodou chlazeným střídavým regulátorem, voděodolným servem 9g s MG a přijímačem 2,4HGz, V balení je náhradní lodní šroub, balonek na přijímač, konektor XT60 pro baterii se smršťovací bužírkou, imbusy 2mm a 2,5mm, stahovací páska, pásky mechové gumy,vysílač Joysway 2,4GHz FHSS, stojánek a manuál.

Charakteristika

Rychlostní člun Mad Flow Brushless V3 je kompletně sestavený model lodi s maketou závěsného motoru. Odnímatelná paluba, vodou chlazený střídavý motor, 9g servo řízení a RC souprava 2,4GHz. Je potřeba doplnit volitelnou LiPol baterii 2S-3S 2200mAh 35C a nabíječ.

Vlastnosti:
  • 2-kanálová volantová proporcionální RC souprava v pásmu 2.4 GHz
  • Vodou chlazený střídavý regulátor 30A
  • Vodou chlazený střídavý motor
  • Mikro servo 9g řízení
  • Náhon 3 mm ohebnou hřídelí
  • Samostatný přijímač 2,4 GHz
Nainstalovaná elektronika

Všechny komponenty elektroniky jsou nainstalovány v trupu lodi. V přední části je motora regulátor, v zadní přijímač, ve předu baterie a na pravé straně je umístěno servo.

RC souprava 2,4 GHz

Model je řízen spolehlivou RC soupravou s modulací 2,4GHz. Vysílač je napájen čtyřmi tužkovými bateriemi AA.

Maketa závěsného motoru

Závěsný motor je běžným příslušenstvím všech sportovních člunů a k tomuto typu neodmyslitelně patří. Není však funkční, plní roli maketového prvku. Náhon lodního šroubu je vyveden hřídelí zevnitř trupu.

Atraktivní zbarvení

Model má kompletní hotové zbarvení závodního člunu.

Otočení lodi

Při otočení lodi na záda se loď po chvíli otočí zpět a to díky chytrému a jednoduchému řešení. Na zádi je otvor, do kterého nateče voda a loď se převrátí na levobok. Pak jen stačí přidat plyn, loď se rozjede, voda vyteče ven a vy můžete pokračovat v jízdě.

Umístění baterie

Pohonná baterie je umístěna mezi regulátor a motor a je poutána suchým zipem. Maximální rozměr baterie je 135x35x30mm.

Kryt paluby

Odnímací kryt má hotové zbarvení, ve přední části je poután výstupkem který se zachytí za přední část trupu a na bocích jsou 4 otočné držáky, které bezpečně udrží kryt a zároveň se rychle demontuje při výměněn baterie.

Doporučujeme koupit

Doporučujeme zakoupit baterie 4x AA do vysílače, doporučena je 2S - 3S LiPol baterie 1500 - 2200 mAh 11,1V 35+C (maximální rozměr baterie je 135x35x30mm) a vhodný nabíječ.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

  • Síťový nabíječ Spektrum S155 s jedním výstupem 1x 55W.
  • Síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W.
  • Síťový nabíječ Spektrum S2100 s jedním výstupem 2x 100W.
  • Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W.
Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz funkčního RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučeny jsou tuky DYNE4200, DYNE4201

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doplňkové parametry

Kategorie: RC motorové lodě
Konstrukce: Plastový
Druh stavebnice: RTR
Typ: Rychlostní kluzák
Stavební obtížnost: Začátečník
Délka: 590 mm
Šířka: 225 mm
Druh pohonu: Střídavý motor s vodním chlazením
Hmotnost: 990 g bez baterií

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: