Spektrum nabíječ Smart S1100 G2 1x100W AC

Kód: 4-SPMXC2080I
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Spektrum
3 090 Kč 2 554 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení

Nabíječ Spektrum Smart G2 S1100 1x100W AC nové generace s technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5 a displej 320 × 240 IPS LCD. USB výstup 5V / 2A. Moderní ergonomická skříň s gumovými úchyty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje Spektrum Smart nabíječ S1100, síťový kabel, návod CZ, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Nabíječ Spektrum Smart S1100 1x100W AC nové generace s technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5 a displej 320 × 240 IPS LCD. USB výstup 5V / 2A. Moderní ergonomická skříň s gumovými úchyty.

S výkonem až 100 W pro rychlé nabíjení a schopností nabíjet baterie na integrovaném výstupu s konektory IC3® nebo IC5® nabízí nabíječ S1100 všestranný a skutečně bezproblémový způsob nabíjení. Nabíječ S1100 je univerzální a nabíjí všechny známé typy baterií a je kompatibilní s konektory EC3™ a EC5™. Používejte jej společně s bateriemi Spektrum Smart G1 nebo G2 a budete ohromeni jeho neuvěřitelnou funkčností a výkonem.

S nabíječem S1100 Smart G2 AC je nabíjení baterie velmi jednoduché. Funkce automatického nabíjení rozpozná parametry vaší baterie SMART a začne bezpečně automaticky nabíjet. Hodiny na displeji nabíječe odpočítávají čas do úplného nabití baterie Smart a její připravenosti k použití.

Srovnání článků baterií Smart G2 je stejně jednoduché. Nabíječ S1100 Smart G2 AC srovná jednotlivé články vaší baterie Smart G2 LiPol prostřednictvím stejného jediného datového kabelu po připojení konektoru IC použitého pro nabíjení.

Aktualizovaná a zlepšená funkce uživatelského rozhraní nabíječe S1100 Smart G2 AC obsahuje nové, intuitivní nabídky, ikony a navigační nástroje. Má srozumitelný záznam historie a výkonu baterií SMART a poskytuje informace které potřebujete, abyste mohli posoudit stav vaší baterie.

Vstupní a výstupní port USB vám umožňují nabíjet sekundární zařízení a aktualizovat firmware nabíječe, abyste měli vždy nejnovější verzi. Nabíječ S1100 Smart G2 AC také obsahuje vypínač ON / OFF, ventilátor chlazení, odnímatelný napájecí kabel a elegantní pouzdro s gumovými úchyty, které se perfektně hodí na váš pracovní stůl a do boxu nebo přepravní tašky.

Užitné vlastnosti přístroje
 • Až 100W příkon pro rychlé nabíjení
 • Balancuje články baterií Smart G2 s jedním jedním datovým kabelem
 • Nabíjí všechny typy běžných baterií s funkcemi jako u G2
 • Konektor balancéru 2S - 6S
 • Vybíji proudem 0.1 - 1.5A (po 0,1A) 15W Max
 • Funkce Auto Charge rozpozná parametry nabíjení baterie SMART a automaticky zahájí nabíjení
 • SMART software nabíječe sleduje a ukládá potřebná data o bateriích SMART
 • Obsahuje nabíjecí výstupní konektory IC3® a IC5®
 • Díky hlavnímu vypínači není nutné odpojení od sítě
 • Účinný chladicí ventilátor s nízkou hlučností
 • Konektory IC3® a IC5® jsou zpětně kompatibilní s konektory EC3™ a EC5™
Výstup s konektory IC3 nebo IC5

Nabíječ Spektrum™ S1100 Smart G2 AC obsahuje výstupní konektory IC3® a IC5®. Pomocí posuvníku nad konektory vyberte konektor IC3® nebo IC5® a poté můžete ihned nabíjet baterii proudem až 20A s příkonem až 400 W. Baterie Smart G2 můžete nabíjet a balancovat jenom jedním připojením do konektoru IC3® nebo IC5®. Není nutný kabel s konektorem balancéru!

Lepší uživatelské rozhraní

Aby nabíječ S1100 G2 poskytoval co nejlepší přehled v menu, obsahuje velký 2,8"¨displej a příjemné uživatelské rozhraní s vylepšenými nabídkami, ikonami a navigačními nástroji. Pro maximální bezpečnost, jednoduchost a snadnost nabíjení, nová funkce automatického nabíjení rozpozná parametry pro nabíjení SMART baterie, jakmile připojíte baterii, nabíječ automaticky zahájí správné nabíjení.

Odpočítávání času do nabití

Na displeji nabíječe AC S1100 G2 se odpočítávají v reálném čase hodiny a minuty, a to až do úplného nabití baterie SMART.

Moderní a funkční design

Elegantní skříň nabíječe se perfektně hodí na váš pracovní stůl a do vašeho přepravního boxu. Napájecí síťový kabel je odnímatelný pro snazší přepravu. Pryžové rukojeti vám pomohou bezpečně držet nabíječ při připojování a vyjímání baterií. Vstupní a výstupní porty USB vám umožňují aktualizovat firmware nabíječky a nabíjet sekundární zařízení. Mezi další funkce patří integrovaný vypínač napájení a chladicí ventilátor s nízkou hlučností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječe
Napájení: Síťové AC
Nabíjecí proud: 10A / 100W max
Nabíjecí výkon: 100 W
Vybíjecí proud: 1,5 A max
Vybíjecí výkon: 15 W
Počet článků Li-Po: 1 - 6 čl. LiPol
Počet článků Li-Po HV: 1 - 6 čl. LiPol HV
Počet článků Li-Fe: 1 - 6 čl LiFe
Počet článků Li-Ion: 1 - 6 čl LiIon
Počet článků olověné: 1 - 12S Pb
Počet článků NiMH/NiCd: 1 - 16S NiCd/NiMH
Délka: 145 mm
Šířka: 145 mm
Výška: 104 mm
Hmotnost: 795 g
Konektor balancéru: JST-XH

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: