Losi 5ive-T 2.0 V2 1:5 4WD SCT BND modrá

Kód: 4-LOS05014V2T1
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Losi
47 499 Kč 46 549 Kč 38 470 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
17.8.2022
Možnosti doručení

Rychlé, velké, výkonné a zábavné benzínové auto Short Course Losi 5ive-T 2.0 vylepšené verze V2, pro Off Road závody 1:5 nebo pro rekreační ježdění na venkovních tratích. Užívejte si vysokého výkonu motoru Zenoah G320 32cc. Nová generace auta s přijímačem Spektrum a stabilizací AVC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Hotový sestavený model RC auta Losi 5ive-T 2.0 V2 1:5 4WD SCT BND s nainstalovanými komponenty: přijímač 6 kan. Spektrum® 6200A, motor Zenoah™ 32cc s tahovým startérem, servo řízení S900S, servo plynu S901T, klíč na kolo, multifunkční klíč, nástroj na tlumiče, klíč na svíčku, párovací konektor, těsnění výfuku, imbusy 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika

Rychlé, velké, výkonné a zábavné je benzínové auto Short Course Losi 5ive-T 2.0 pro Off Road závody 1:5 nebo pro rekreační ježdění na venkovních tratích. Užívejte si vysokého výkonu benzínového motoru Zenoah G320 32cc, s novou vylepšenou generací auta a přijímačem Spektrum s elektronickou stabilizací jízdy AVC.

Původní RC model Losi 5IVE-T, změnil se svět terénních závodů v měřítku 1:5 a tato ikonická platforma se stala jednou z nejúspěšnějších. Nyní se připravte na verzi V2 - Losi 5IVE-T 2.0 BND, která má všechny bezkonkurenční výhody svého předchůdce a zahrnuje technologii Bind-N-Drive (bez vysílače v balení), která vám umožní vybrat si vlastní univerzální vysílač Spektrum, dle vašich požadavků. Výkonný motor Zenoah G320 32 ccm byl vyroben speciálně pro 5IVE-T 2.0. Nové uspořádání podvozku zmenšuje úhel přední hnací hřídele, což zvyšuje odolnost a vyvážení pohonu všech kol. Systém řízení Ackerman usnadňuje změny nastavení a celkově vylepšuje geometrii řízení. Mezi další inovativní prvky patří vylepšená přední kapota, silné brzdy a odvzdušňovací čepičky hliníkových tlumičů pro bezkonkurenční absorpci nárazů.

Vlastnosti auta 5ive-T 2.0 V2
 • Verze BND s přijímačem
 • 4WD náhon na všechna kola
 • Benzínový motor 32 ccm s tahovým startérem
 • Extra velká nádrž 800cc na dlouhou jízdu
 • Integrovaný nastavitelný servo saver
 • Hliníkový 5 mm podvozek CNC pro maximální tuhost a menší hmotnost
 • Silné kotoučové brzdy
 • Tři stavitelné uzavřené viskózní diferenciály
 • CVD hřídele pro náhon
 • Velké hliníkové tlumiče s pístnicí ø7 mm
 • Inovativní uzavřená spojka s chladicími otvory
 • Spektrum® 6200A DSMR 6-Ch AVC
 • Centrální hřídele náhonu s menším úhlem natočení
Benzínový motor Zenoah G320 32cc

Osvědčený a spolehlivý motor Zenoah G320 32cc byl zkonstruován speciálně pro 5IVE-T 2.0. Díky špičkovému návrhu má vzduchem chlazený motor vysoký výkon s velkým kroutícím momentem, nezbytným pro auto v měřítku 1:5, jako je 5IVE-T 2.0. Má snadný start díky tahovému startéru a jednoduché seřízení. Díky tomu zažijete jízdu, plnou adrenalinu a zážitků u jízdy.

Verze Bind-N-Drive

Provedení modelu ve verzi Bind-N-Drive (BND) je dobrá volba pro všechny, kteří vlastní volantový vysílač s technologií Spektrum 2,4 GHz DSMR. Díky tomu lze mít auto za výhodnějších podmínek, protože svůj vysílač pouze spárujete s přijímačem.

Nová konstrukce řízení Rack a Bell Cranks

Díky novému typu řízení Rack a Bell Cranks budete mít ten nejlepší pocit z jízdy. Systém geometrie řízení přední nápravy Ackermann vám umožní plynule projíždět zatáčky a užívat si precizní jízdu. Nový servosaver byl navržen tak, aby byl méně zatížen a mnohem plynuleji reagoval, čímž bylo zajištěno konzistentnější řízení.

Nový centrální diferenciál

Inženýři Losi neúnavně pracovali na dosažení dokonalé rovnováhy přenosu síly na přední a zadní nápravu 5IVE-T 2.0 aby zajistili nejlepší pocit z jízdy. Verze 2.0 má ideální rozložení hmotnosti, díky přesunutí středového diferenciálu. Tím se rovněž zmenšil úhel hnací hřídel, čímž je daleko méně namáhána.

Nové disky a pneumatiky

Kola byla v autu 5IVE-T 2.0 vylepšena tak, aby se zvýšila pevnost a tuhost. Disky mají větší pevnost a tuhost, což je důležité při jízdě v terénu, pneumatiky mají nové složení a vzorek pro vyšší trakci a lepší výkon auta.

Přední kluzná deska, nárazník

Nemusíte se starat o to, jestli v terénu zachytíte o blatníky nebo nárazník. Přední kluzná deska má optimální sklon aby při kontaktu přední části s terénem došlo ke sklouznutí po terénu a auto mohlo bez zdržení pokračovat v jízdě. Rovněž blatníky předních kol mají upraven tvar tak, aby nedocházelo k poškození.

Účinnější brzdy

Auto 5IVE-T 2.0 má nainstalovány kvalitnější a účinnější kotoučové brzdy, které byly původně vyvinuty pro Team Losi Racing 5IVE-B. Vyztužené ocelové disky brzd v kombinaci s obložením pro vysoké zatížení, poskytují pocit důvěry, díky čemuž mohou závodníci v zatáčkách rychleji brzdit a dříve akcelerovat. Účinnost přední a zadní brzdy může být naladěna pro podmínky na trati.

Táhla serva plynu a brzd

Na páce serva plynu je táhlo ke karburátoru motoru a k táhlům brzd. Na páce serva je vahadlo, ke kterému jsou připojeny dvě páky které vedou k pákám vaček brzdy předního a zadního náhonu. Účinnost přední a zadní brzdy jde upravit a nastavit odpovídající jízdní vlastnosti vozu.

Hliníkové stavitelné tlumiče

Obří hliníkové tlumiče mají velké 7 mm pístnice, které jsou plně dimenzovány pro zatížení aut 1:5. Velké množství náplně a možnosti seřízení, zajistí autu bezpečnou jízdu i v těch nejdrsnějších podmínkách. 5IVE-T 2.0 je standardně dodáván s hliníkovými uzávěry se závitem. Šrouby pro odvzdušnění umožňují rychlejší a snadnější montáží a plnění.

Nové tělo třecí spojky

Motor má novou konstrukci odlitku krytu spojky a výstupního pastorku. Ten pohání ozubený řemen, který pružněji reaguje při přenosu kroutícího momentu na centrální diferenciál a lépe snáží těžké podmínky provozu.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je potřeba doplnit:

 • 2S Lipol akumulátor přijímače
  • Akumulátor Dynamite LiPo Reaction2 7.4V 5200mAh 2S 15C Rx
  • Smart akumulátor Spektrum LiPo 7.4V 4000mAh Rx IC3
 • Nabíječ
  • Nabíječ Dynamite Prophet Sport Mini LiXX/NiMH 50W AC
  • Smart nabíječ Spektrum S1100 1x100W AC
 • DSMR vysílač Spektrum
  • Cenově výhodný vysílač Spektrum DX5C DSMR
  • Mechanicky odolný vysílač Spektrum DX5 Rugged DSMR
  • Špičkový vysílač Spektrum DX5 Pro 2021 DSMR
 • kvalitní olej pro 2-takty
  • Power Model 2T-S olej do benzinových motorů 500ml
 • 95 oktanový benzín
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Robitronic Tire Glue - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje TLR (Team Losi Racing), viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC spalovací auta
Typ: SCT
Šasí: 5mm hliníková deska, 6061-T6
Měřítko: 1:5
Délka: 965 mm
Šířka: 311 mm
Výška: 181 mm
Rozvor: 610 mm
Světlá výška podvozku: 51 mm
Hmotnost: 16060 g
Náhon: 4WD
Motor: Zenoah G320 32cc
Ložiska: Kompletně kuličková
Karosérie: Hotová nabarvená lexanová
Disky: Průměr 71mm, unášeč 6-ti hran 12mm
Ozubení: 1.5 M
Průměr pneu: 181mm
Objem nádrže: 800 ccm
Typ ovládání: Plyn/brzda
Přijímač: Ano
Vysílač: Ne
Olej tlumičů: 40 wt
Olej diferenciálů: 10k/15k/5k cst (P/S/Z)

Představení modelu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení