E-flite LiPo 3.7V 500mAh 25C JST-PH1.25 (UMX)
Kód: 4-EFLB5001S25UM
Neohodnoceno
Na cestě - cca 8 dní
Možnosti doručení
LiPol akumulátor pro mikro RC modely letadel E-Flite LiPol 3.7V 500mAh 25C UMX. Rozměry 7.5 x 19 x 59 mm, hmotnost 14g. Nabíjecí proud 500 mA. Konektor JST-PH1.25 (Ultra Micro).
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: LiPo letecké akumulátory
EAN: 605482061138
Typ: LiPol
Konfigurace článků: 1S1P
Kapacita: 500 mAh
Napětí: 3.7 V
Hmotnost: 14 g
Zatížitelnost: 12 A (25C)
Maximální špičkový vybíjecí proud: 25 A (50C)
Nabíjecí proud: 500 mA, max. 3C
Konektor silový: JST-PH1.25 (Ultra Micro)
Konektor pro balancér: Není
Délka: 59 mm
Šířka: 19 mm
Výška: 7,5 mm