Castle telemetry link Spektrum XBUS

Kód: 4-CC-010-0148-00
Neohodnoceno
2 090 Kč 1 727 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Telemetrický adaptér Castle Telemetry Link Spektrum slouží k převedení protokolu Castle Live Link na protokol Spektrum XBUS. Díky tomuto převodníku mohou majitelé RC souprav Spektrum bez externích senzorů měřit napájecí napětí, otáčky motoru, a mnoho dalších údajů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Telemetrický adaptér Castle Telemetry Link Spektrum slouží k převedení protokolu Castle Live Link na protokol Spektrum XBUS. Díky tomuto převodníku mohou majitelé RC souprav Spektrum bez externích senzorů měřit napájecí napětí, otáčky motoru, a mnoho dalších údajů.

Výhodou je, že pro telemetrické údaje poskytované regulátorem nepotřebujete žádné další doplňkové senzory. Celé zapojení je jednodušší, přehlednější a spolehlivější. V neposlední řadě dojde ke snížení hmotnosti modelu.

Jak telemetrický adaptér Castle Telemetry Link Spektrum XBUS funguje?

Telemetrický adaptér Castle Telemetry Link Spektrum XBUS se zapojuje do portu XBUS a do regulátoru. Telemetrický adaptér přenáší signál z výstupu přijímače do regulátoru a současně načítá telemetrické údaje a posílá je do sběrnice Spektrum XBUS, do které se zapojují telemetrická čidla.

Poskytované údaje
 1. Napájecí napětí regulátoru: Na displeji svého vysílače Spektrum můžete vidět napětí napájecího akumulátoru. Během letu si můžete tuto veličinu kontrolovat nebo si můžete nastavit alarm tak, abyste s modelem bezpečně přistáli
 2. Proud baterie: Proud, který teče s baterie, je měřen na odporovém bočníku, který je součástí výkonové části regulátoru. Tento parametr není dostupný u všech regulátorů.
 3. Výkon motoru: V procentech je zobrazen aktuální výkon motoru.
 4. Otáčky motoru: Otáčky motoru hrají důležitou roli kontrolu použití vrtule.
 5. Napětí BEC: Regulátor poskytuje informaci o napájecímu napětí BEC. Pokud máte model napájen z více větví, nepotřebujete další senzory.
 6. Proud BEC: Regulátor poskytuje informaci o proud, tekoucím BEC. Tento parametr není dostupný u všech regulátorů.
 7. Teplota regulátoru: Můžete si zobrazit teplotu regulátoru. Díky tomuto údaji můžete optimalizovat zatížení regulátoru (např. volba správné vrtule, nebo optimalizovat chlazení proudícím vzduchem
 8. Zvlnění napájecího napětí: Tento parametr měří zvlnění napájecího napětí baterie. čim je tato hodnota vyšší, tím má baterie nebo vodiče vyšší vnitřní odpor, což vede k vyššímu zahřívání baterie.
Aktuálně kompatibilní RC soupravy Spektrum s Castle Telemetry Link Spektrum XBUS
 • Spektrum DX6
 • Spektrum DX7 G2
 • Spektrum DX8 G2
 • Spektrum DX9
 • Spektrum DX10t
 • Spektrum DX18
 • Spektrum DX18t
 • Spektrum DX18 G2
 • Spektrum DX18 QQ
 • Spektrum DX18 Stealth

Doplňkové parametry

Kategorie: Spektrum ostatní
Rozměry: 10 x 30 x 5 mm
Hmotnost: 20 g
Kompatibilita: Spektrum XBUS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: