Traxxas nabíječ EZ-Peak Live 100W

Kód: 4-TRA2971G
Neohodnoceno
Značka: Traxxas
2 790 Kč 2 306 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Revoluční způsob nabíjení baterií! Stačí připojit NiMH nebo LiPol baterii s ID konektorem a zmáčknout tlačítko Start. Nabíječ sám zjistí typ a počet článků baterie a zahájí nabíjení. Díky Bluetooth konektivitě a aplikací Traxxas EZ-Peak Live™ pro iOS a Android můžete nabíječ ovládat a dále sledovat průběh nabíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nabíječ Traxxas EZ-Peak Live s Bluetooth konektivitou a podrobný návod k použití v češtině / slovenštině.

Charakteristika

Nejjednodušší způsob nabíjení baterií! Stačí připojit NiMH nebo LiPol baterii s Traxxas iD konektorem a zmáčknout tlačítko Start. Nabíječ sám zjistí typ a počet článků baterie a zahájí nabíjení. Navíc pomocí Bluetooth a aplikace Traxxas EZ-Peak Live™ pro iOS a Android můžete mít k dispozici monitoring a pokročilé provozní funkce na vašem chytrém telefonu či tabletu.

Spolu s novou technologií nabízí nabíječ i výkon - nabíjecí proud až 12 A. Nabíječ nabíjí 2 až 4 článkové LiPo akumulátory nebo 5 až 8 článkové NiMH baterie. Nový systém Traxxas iD je nejjednodušší způsob, jak nabíjet baterie. Díky dnes zcela běžné technologii RFID nabíječ identifikuje připojený typ akumulátoru a sám nastaví parametry nabíjení. Pouze zapojíte akumulátor s iD konektorem a nabíječ EZ-Peak Live udělá práci za Vás! Nabíjení akumulátorů je velmi jednoduché a zvládne jej opravdu každý. Nové konektory iD Traxxas jsou stejné pro LiPol i NiMH. U LiPol je balanční konektor integrován do silového. Odpadá tedy nutnost připojit zvlášť silový a balanční konektor.

Aplikace Traxxas EZ-Peak Live je k dispozici pro iOS zde a pro Android zde. Aplikaci je možné spojit současně až se 4 nabíječi. Aplikace s brilantní grafikou Vás informuje o stavu nabíjení, předpokládané zbývající době, dobité kapacitě, napětí článků. Aplikace Vám navíc oznámi, že nabíjení skončilo.

Kompatibilita s klasickými konektory Traxxas

Nabíječ je plně kompatibilní s původními LiPo akumulátory s konektorem Traxxas a JST-XH balančním konektorem nebo NiMH akumulátory se starším konektorem Traxxas. JST-XH konektory pro 2, 3 a 4 článkový akumulátor je umístěn pod plastovou krytkou v přední části nabíječe. Pro zajištění maximální bezpečnosti je však nutné nabíječ nastavit pomocí chytrého telefonu / tabletu.

Vlastnosti
  • Díky Bluetooth konektivitě je možné nabíječ ovládat chytrým telefonem nebo tabletem
  • Nabíjení proudem až 12 A (omezeno výkonem 100 W)
  • Po připojení baterie s iD konektorem se automaticky nastaví typ baterie a nabíjecí proud. Pak stačí jenom zmáčknout tlačítko Start.
  • Indikace průběhu nabíjení pomocí LED
  • Díky vysokému vyrovnávacímu proudu balancéru (665 mA) nabíječ dokáže velmi rychle vyrovnat napětí článků LiPo akumulátoru
  • Tři dostupné programy u LiPo akumulátorů: Standardní nabíjení, rychlo nabíjení a režim pro skladování
  • Automatické nastavení nabíjecího proudu u NiMH akumulátoru podle vnitřního odporu baterie, nabíjení je ukončeno metodou Delta-Peak
  • Zvuková upozornění
  • Vestavěný chladicí ventilátor
  • Vestavěné balanční porty JST-XH pro konvenční LiPo akumulátory

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječe
Napájení: 100 - 240 V 50/60 Hz
Nabíjecí proud: 1 - 12 A
Nabíjecí výkon: 100 W
Vybíjecí proud: 0.665 A
Vybíjecí výkon: 11 W
Počet článků Li-Po: 2 - 4
Počet článků NiMH/NiCd: 5 - 8
Vyrovnávací proud balancéru: 665 mA
Délka: 133 mm
Šířka: 169 mm
Výška: 55 mm
Hmotnost: 526 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: