SCX Compact F1 FA14
Kód: 4-SCXC10516X300Související produkty
Detailní popis produktu
Charakteristika
Dráhové autíčko SCX SCX Compact F1 FA14 v měřítku 1:43, pro autodráhy SCX Compact.
Autíčko není kompatibilní s autodráhami SCX Action.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autíčka |
|---|---|
| EAN: | 8436572914612 |
| Typ: | Analog |
| Délka: | 113 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Rozvor: | 74 mm |
| Rozměr předních pneumatik: | 14,6 x 6,9 |
| Rozměr zadních pneumatik: | 14,6 x 6,9 |
| Motor: | Stejnosměrný |
| Způsob pohonu: | 2WD |
| ARS: | Ano |
| Světla: | Ne |
| Magnet: | Ano |
| Zatáčení předních kol: | Ne |
| Brzda: | Ano |
| Odpružení: | Ne |
| Naklápění kol: | Ne |
| Možnost digitalizace: | Ne |
| Off-Road podvozek: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
