SCX Compact Audi R8 LMS GT3 Audi Sport
Kód: 4-SCXC10308X300Související produkty
Detailní popis produktu
Charakteristika
Dráhové autíčko SCX Compact Audi R8 LMS GT3 Audi Sport v měřítku 1:43, pro autodráhy SCX Compact. Autíčko není vybaveno světly.
Autíčko není kompatibilní s autodráhami SCX Action.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autíčka |
|---|---|
| EAN: | 8436572910812 |
| Typ: | Analog |
| Délka: | 105 mm |
| Šířka: | 47 mm |
| Rozvor: | 63 mm |
| Rozměr předních pneumatik: | 15/7 |
| Rozměr zadních pneumatik: | 15/7 |
| Motor: | Stejnosměrný |
| Způsob pohonu: | 2WD |
| ARS: | Ano |
| Světla: | Ne |
| Magnet: | Ano |
| Zatáčení předních kol: | Ne |
| Brzda: | Ano |
| Odpružení: | Ne |
| Naklápění kol: | Ne |
| Možnost digitalizace: | Ne |
| Off-Road podvozek: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
