SCX Advance GT3 Series

Kód: 4-SCXE10402X500
1 hodnocení
Značka: SCX
8 690 Kč 7 182 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

SCX Advance GT3 Series 2.0 v klasickém měřítku 1:32 - vynikající digitální elektrická autodráha s předjížděním v křížení, mostem a svodidly. Dva bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, dvě digitální dráhová autíčka s LED světly. Plocha pro rozložení: 220 x 184 cm. Délka tratě: 5,9 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje traťové díly, most, 2x křížení, svodidla, 2x dráhové autíčko, 2x ovladač a napájecí zdroj. Návod CZ a manuál EN, ES, FR, PT, DE, NL, IT, RU.

Charakteristika

Elektrická závodní autodráha SCX Advance GT3 Series 2.0 v klasickém měřítku 1:32 pro napínavější závody - vynikající digitální autodráha s možností předjížděním v křížení (ovladačem řízená výhybka), mostem a svodidly. Balení obsahuje dva bezdrátové ovladače s přepínačem výhybky, dvě detailně zpracovaná digitální dráhová autíčka SCX Aston Martin Vantage GT3 - NBO a SCX Porsche 911 GT3 - Hybrid, která jsou vybavena LED světly. Plocha pro rozložení: 220 x 184 cm. Složení tratě je velmi snadné, jednotlivé traťové díly zacvaknete do sebe, spárujete ovladače s autíčky a můžete začít závodit.

SCX Advance

Autodráhy SCX Advance jsou digitální, což umožňuje na rozdíl od klasické analogové autodráhy vzájemné předjíždění a mnoho dalších funkcí. Měřítko 1:32 je ideální velikost pro pravé a napínavé závody při kterých si plně užijete a osvojíte dynamiku autíček. Autodráhy SCX 1:32 mají shodné traťové díly a lze autodráhu vylepšovat a rozšiřovat. Autodráhy SCX Advance lze navíc pomocí tuningové Bluetooth rovinky (prodává se samostatně) spojit s telefonem či tabletem. V telefonu pak budete mít k dispozici počítadlo kol, tvorbu závodů, nastavení autíček, nebo zde můžete sdílet výsledky. Pokud ještě Bluetooth rovinku doplníte o boxovou uličku, můžete prožívat napínavé závody s úbytkem paliva a tankováním.

Díky digitální technologii u autodráh SCX Advance, se může na trati teoreticky pohybovat až 9 autíček zároveň.

Společnost SCX

Španělská společnost SCX je jedním z nejznámějších výrobců elektrických autodráh a jako první uvedla na trh digitální autodráhu. V jejím sortimentu nalezneme autodráhy ve standardním měřítku 1:32, nebo zmenšené v měřítku 1:43. Autodráhy jsou špičkově zpracované s množstvím detailů. Největší výhodou je bezesporu široká škála náhradních a rozšiřujících dílů.

Digitální systém

Digitální systém funguje tak, že každé autíčko je bezdrátově spojeno s konkrétním ovladačem. To řešení umožňuje na rozdíl od klasické autodráhy vzájemné předjíždění mezi auty na výhybkách. Tím jsou závody mnohem napínavější a nejste znevýhodněni výběrem té či oné dráhy.

Bezdrátové ovladače

Kvalitní bezdrátové ovladače výborně padnou do ruky. Digitální ovladač plynule a citlivě ovládá rychlost konkrétního autíčka s kterým je spárován. Ovladač má dále tlačítko pomocí kterého můžete přepínat výhybku, aby autíčko v křížení změnilo dráhu. Pro snadnější párování je vysílač verze 2.0, vybaven indikační LED diodou, která signalizuje spojení autíčka s vysílačem. (Verze 2.0 je plně zpětně kompatibilní s autíčky i ovladači přechozí verze 1.0)

Verze 2.0

Verze autodráh SCX Advance 2.0 má řadu vylepšení, díky kterým bude jízda ještě lepší:

 • Ovladače mají indikační párovací LED, delší dosah a lepší citlivost plynu
 • Dráhová autíčka mají z řídicí jednotky vyvedenou anténku pro lepší dosah
 • Přes Bluetooth rovinku a aplikaci SCX lze nastavit aktivní brzdu pro jednotlivá autíčka
Detailní autíčka

Kvalitně zpracovaná digitální autíčka s výkonným motorem a magnetem v šasi, díky čemuž bude autíčko výborně držet na trati. Zatáčky tak můžete projíždět vysokou rychlostí. Autíčka jsou krásně detailně zpracovaná a na atraktivitě jim přidává licencovaný design. Autíčka jsou tak replikou skutečných dráhových a rally vozů. Autíčka jsou vybavena předními i zadními LED světly.

Dráhová autíčka SCX Aston Martin Vantage GT3 - NBO a SCX Porsche 911 GT3 - Hybrid.

Nastavitelný magnet

Autíčka jsou vybavena nastavitelným magnetem. Přiblížením či oddálením magnetu od tratě, můžete změnit jízdní vlastnosti autíčka, respektive to jak moc bude držet stopu při průjezdu zatáčkou.

Křížení tratí pro předjíždění

Křížení umožňuje autíčkům předjíždět a změnit dráhu podle toho jak chcete. Stiskem tlačítka na ovladači si autíčko přenastaví výhybku a přejede z pruhu do pruhu. (Princip je tak podobný jako u tramvají.)

Most

Balení obsahuje piloty na stavbu mostu, který zároveň přidává autodráze na vyrovnanosti a atraktivitě, díky křížení tratí.

Svodidla

Svodidla jsou vyrobena z měkkého plastu a díky výborným západkám je snadno složíte a kdykoliv rozložíte. Svodidla udrží Vaše autíčko při průjezdu zatáčkou v plné rychlosti a ještě navíc v závodním smyku.

Napájecí zdroj

Výkonný napájecí síťový zdroj 14V, jednoduše připojíte k autodráze a můžete si užít plný výkon autíček.

Vlastnosti
 • Digitální auto dráha pro děti i dospělé
 • Plocha pro rozložení: 220 x 148 cm
 • Dálkově ovládané křížení pro předjíždění
 • Dvě autíčka s autentickou karoserií
 • Dva bezdrátové ovladače
 • Most na trati
 • Ochranná svodidla
 • Výkonný zdroj

Doporučujeme koupit

BlueTooth rovinka

Bluetooth rovinka umožně bezdrátově spojit autodráhu s chytrým telefonem a aplikací SCX. K dispozicí tím získáte počítadlo kol, tvorbu závodů a v případě připojení Pitboxu, také tankování. Vše na jednom místě v přehledné grafické aplikaci.

Boxová ulička

Boxová ulička - Pitbox, umožňuje v kombinaci s BlueTooth rovinkou, jedinečnou možnost tankování a pořádání napínavých závodů s úbytkem paliva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní sety
Typ: SCX Advanced
Měřítko: 1:32
Délka: 220 cm
Šířka: 148 cm
Délka tratě: 5,9 m
Věk: 8+

Jak používat aplikaci SCX

Párování s volitelnou Bluetooth rovinkou

Představení autodráh Advance

SCX Advance

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: