Scirocco S 3.75m ARF

Kód: 4-TA-2668
Neohodnoceno
Značka: Robbe
34 490 Kč 28 504 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

RC model větroně Scirocco S 3.75m ARF je vysoce výkonný model soutěžní kategorie F5J. Moderní skořepinová konstrukce GRP/CFRP s vysokou pevností a nízkou hmotností. Elegantní hotové zbarvení, model je bez elektroniky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je nabarvený laminátový trup, nabarvené křídlo s výškovkou, spojka výškovky, manuál DE, EN, FR.

Charakteristika

RC model větroně Scirocco S 3.75m ARF je vysoce výkonný model kategorie F5J. Moderní skořepinová konstrukce GRP/CFRP s vysokou pevností a nízkou hmotností. Elegantní hotové zbarvení, skvěle létá v termice, na svahu i akrobacii.

Scirocco má kompozitovou konstrukci, rozpětí 3,7m, laminátový trup a kompozitové křídlo s profilem HN-354. Vhodný je pro létání v termice, na svahu nebo pro soutěžní létání. Čisté aerodynamické tvary, vysoké výkony, hotové zbarvení. Verze ARF bez elektroniky, pohonu, serv, kabelů atd.

Trup je laminátový, vyztužený uhlíkovými výztuhami, křídlo je 4-klapkové se vztlakovými klapkami a křidélky. Výškovka je plovoucí, dvoudílná, křídlo se dělí na 3 části. Verze ARF je určena pro ty, kteří dávají přednost vlastnímu vybavení, v setu není obsažen pohon ani elektronika.

Vlastnosti Scirocco 3,7m
 • Laminátový nabarvený trup s uhlíkovými výztuhami
 • Kompozitové křídlo je barveno do forem, vyztuženo uhlíkem
 • Hotové zbarvení ve formách, dokonale hladký povrch
 • 4-klapkové křídlo křídlo (křidélka a klapky)
 • Kormidla křídla jsou otočné na potahu
 • Prostorný prostor pro baterie a velký kryt trupu
 • Plovoucí výškovka
Prostorný trup

Provedení stavebnice Scirocco ARF neobsahuje elektroniku ani motor, je proto potřeba doplnit vlastní vybavení. V trupu je dostatek místa pro součástí montáž pohonu, vrtulový kužel je doporučen o průměru 45mm.

Plovoucí výškovka

Plovoucí výškovka se nasouvá na uhlíkovou trubičku. Směrovka má páku kormidla uvnitř trupu, ocasní plochy jsou proto aerodynamicky naprosto čisté.

Doporučujeme koupit

Model Scirocco je dodáván jako stavebnice ARF bez vybavení. Je proto potřeba do modelu nainstalovat motor, vrtuli s kuželem, regulátor, přijímač, serva, baterii, kabely s konektory a mít k dispozici vysílač a nabíječ.

Doporučené vysílače Spektrum nové generace řady NX

Pro ovládání leteckých modelů doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM NX:

 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s kompatibilitou Smart, USB a možností připojení WiFi, + přijímač Spektrum AR6610T.
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s hlasovým výstupem, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi, + přijímač Spektrum AR8020T.
 • 10-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX10 DSMX s nejnovějšími trendy, hlasovým výstupem, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi, + přijímač Spektrum AR10100T.
Doporučené nabíječe pro konvenční i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel používat moderní Smart LiPo akumulátory, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Síťový nabíječ Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1400 s jedním výstupem 1x 400W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Větroně
Druh stavebnice: ARF
Konstrukce: Laminátová kompozitová
Náročnost pilotáže: Pokročilí
Typ: Větroň
Rozpětí: 3750 mm
Délka: 1710 mm
Letová hmotnost: 3450 g
Profil křídla: HN-354

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: