ROMARIN Motorová jachta Najade kit

Kód: 4-KR-RO1160
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Romarin
6 359 Kč 6 259 Kč 5 173 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Stavebnice RC modelu lodi od firmy ROMARIN, motorová jachta Najade kit. Model je určen pro začátečínající lodní modeláře. Obsahuje plastové díly trupu, paluby a interiéru, dřevěné součásti konstrukce, průhledný díl kabiny, kovové součásti, montážní součásti a příslušenství, návod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice RC modelu lodi od firmy ROMARIN, motorová jachta Najade kit. Model je určen pro začátečínající lodní modeláře. Obsahuje plastové díly trupu, paluby a interiéru, dřevěné součásti konstrukce, průhledný díl kabiny, kovové součásti, montážní součásti a příslušenství, návod. Bez motoru a lodního šroubu.

Jachta Najade kotví v mnoha přístavech středomořských přístavů, model je prostorný velký skoro jeden metr dlouhý člun pro začínající i pokročilé lodní modeláře. Nabízí se jako stavebnice, kterou je nutno setavit. Součástí není pohon, zde je ponechán volný prostor pro kreativitu modeláře, zda chce mít model pro pohodovou jízdu nebo svižný rychlý člun. Součástí je i stojánek k modelu.

Konstrukce je jednoduchá, pro dokončení je potřeba mít lepidlo na ABS (DM-AD45, DM-AD23 apod.), modelářský nůž, barvy na lexan (HSPS006) a potřebné nářadí. K dokončení je potřeba doplnit motor, regulátor, lodní šroub, baterii, nabíječ, 2 kanálovou RC soupravu, lepidla, barvy a potřebné nářadí.

Doporučujeme koupit

Je potřeba doplnit motor, regulátor, lodní šroub, baterii, nabíječ, 2 kanálovou RC soupravu, lepidla, barvy a potřebné nářadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice lodí
Měřítko: 1:15
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketa lodi
Délka: 960 mm
Hmotnost: 3600 g
Šířka: 300 mm
Trup: Deep-V
Druh pohonu: Elektro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: