NINCORACERS X Rally Galaxy 1:30 2.4GHz RTR

Kód: 4-NH93143
Neohodnoceno
Značka: Ninco
619 Kč 512 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Ninco představuje menší model Nincoracers X Rally Galaxy. Se svou délkou 14cm je vhodný hlavně na řádění do interiéru. Krásně barevně zpracovaná karoserie. Měkké pneumatiky s velkou přilnavostí na všech površích. Náhon zadních kol 2WD. Rychlosti až 12 km/h. Pákový vysílač 2,4GHz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model X Rally Galaxy, auta na dálkové ovládání v měřítku 1:30 s pohonem zadních kol, vysílač 2,4GHz. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český manuál. Nutno dokoupit 2xAA baterie pro vysílač a 2xAA alkalické baterie pro model.

Charakteristika

RC hračka pro děti Nincoracers X Rally Galaxy v měřítku 1:30, je vhodný zejména pro použití v interiéru. Jeho délka je pouhých 14 centimetrů a projedete s ním téměř všude. S tímto modelem se Váš dětský pokoj rázem změní v trať pro domácí rally závody. Karoserie je z odolného plastu. Je krásně barevně zpracována. Kola s měkkými pneumatikami dobře drží na všech površích. Silný stejnosměrný motor roztáčí kola zadní nápravy a pohání model rychlostí 12 kilometrů za hodinu.

Ovladač

Přesné ovládání modelu zajišťuje pákový vysílač. Pracuje na frekvenci 2,4GHz, díky které nedochází k žádnému rušení. Skvěle padne do ruky. Jeho funkce jsou: jízda dopředu a dozadu, zatáčení doleva a doprava. Vypínač ON/OFF je doplněn kontrolní LED diodou. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti X Rally Bomb
  • Měřítko modelu 1:30 s délkou 14 cm
  • Rychlost až 12 kilometrů v hodině
  • Detailní zpracování karoserie
  • Měkké pneumatiky
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Pákový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude řízení a tato problematika bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2xAA pro ovladač a 2xAA alkalické baterie pro model.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Kategorie: Hobby
Druh stavebnice: RTR
Typ: Cestovní
Měřítko: 1:30mm
Délka: 140 mm
Šířka: 70mm
Hmotnost: 110 g
Druh pohonu: Elektrický
Náhon: 2WD
Motor: Stejnosměřný
Baterie: AA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: