NINCORACERS Croc 1:22 2.4GHz RTR

Kód: 4-NH93122
Neohodnoceno
Značka: Ninco
599 Kč 495 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Zažijte Offroad závody s RC modelem Croc od firmy Ninco Zelená karoserie s velkými čelistmi zaujme především děti. Model je dlouhý 21cm. Dosahuje rychlosti 15 km/h. Má velké terénní pneumatiky. Volantový vysílač 2,4GHz. Provoz na AA baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model Nincoracers Croc, auta na dálkové ovládání v měřítku 1:22 s pohonem zadních kol, volantový vysílač 2,4GHz. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český manuál. Nutno dokoupit 4xAA alkalické baterie pro auto a 2xAA pro vysílač.

Charakteristika

Terénní RC model Nincoracers Croc v měřítku 1:22 s délkou 21 cm patří do kategorie Truggy. Jeho obří čelisti, vyobrazené na karoserii, se zakousnou do každého terénu. V předu je opatřen ochranným nárazníkem a vzadu aerodynamickým křídlem. Velká kola v kombinaci se čtyřmi tlumiči skvěle kopírují terén. Karoserie je z odolného plastu. Má atraktivní zelené zbarvení. Model vyvine rychlost až 15 km/h.

Vysílač

Volantový vysílač Skvěle padne do ruky. Pracuje na frekvenci 2,4GHz. Díky tomu nedochází k žádnému rušení. Má integrovanou anténu, která se už nikdy neulomí. Má tyto funkce: dopředu, dozadu a zatáčení doleva, doprava. LED kontrolku zapnutí a tlačítko párování. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti Croc
  • Měřítko modelu 1:22 s délkou 21 cm
  • Rychlost až 15 km/h
  • Přední nárazník a aerodynamické křídlo
  • Detailní zpracování karosérie s velkými čelistmi
  • Měkké pneumatiky s terénním vzorkem
  • Pohon zadní nápravy 2WD
  • Volantový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na tužkové AA baterie
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2xAA pro ovladač a 4xAA alkalické baterie pro model.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Typ: Truggy
Měřítko: 1:22
Délka: 210 mm
Šířka: 150mm
Světlá výška podvozku: 25mm
Hmotnost: 274 g
Náhon: 2WD
Motor: Stejnosměřný

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: