NINCOAIR Thor

Kód: 4-NH90135
2 hodnocení
Značka: Ninco
599 Kč 495 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Dvourotorový RC vrtulník NINCOAIR Thor je díky integrovanému gyroskopu skvělou volbou pro začátečníky. Je velmi stabilní a je určen do interiéru. Integrovaný LiPol akumulátor 3,7V 75mAh. Nepotřebuje žádný vysílač, ovládá se pomocí ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený RC model vrtulníku NINCOAIR Thor, Vestavěný LiPo akumulátor 3.7 V 75 mAh, USB nabíječ pro pohonný akumulátor. Španělský, Anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

Charakteristika

RC hračka pro děti vrtulník NINCOAIR Thor od společnosti Ninco je vhodný pro začínající piloty. Nepotřebuje žádný vysílač ovládá se pouze rukou. Po zapnutí sám vzlétne do dané výšky. Když budete chtít aby letěl výš, stačí dát pod něj ruku a on ihned zareaguje. Tento způsob ovládání ocení nejvíce děti. Díky integrovanému gyroskopu je při letu velmi stabilní. K vůli své malé hmotnosti je určen do interiéru. Vrtulník má odolnou konstrukci. Plastová karoserie má žlutou barvu. Dva protiběžné rotory roztáčí silný stejnosměrný motor.

Akumulátor

S kvalitním LiPol akumulátorem 3,7V 75mAh je RC model v provozu 5 až 8 minut. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 20 až 40 minut a proto není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti vrtulníku Thor
  • Určen do interiéru
  • Ovládání rukou
  • Dobrá stabilita
  • Odolná konstrukce
  • Vestavěný LiPo akumulátor 3,7V 75mAh
  • Doba letu 5-8 minut
  • Dva protiběžné rotory
  • USB nabíječ
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude řízení a tato problematika bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) (30W)

Doplňkové parametry

Kategorie: RC vrtulníky
Druh stavebnice: RTF
Uspořádání rotorů: Protiběžné
Náročnost pilotáže: Začátečník
Průměr rotoru: 168mm
Délka: 220 mm
Výška: 90mm
Hmotnost: 34 g
Baterie: LiPo 3,7V 75mAh
Doba letu: 5-8 minut

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: