NINCO NBOTS Glob

Kód: 4-NT10039
Neohodnoceno
Značka: Ninco
749 Kč 619 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

S novým RC robotem Nbots Glob od společnosti Ninco si užijete skvělou zábavu. Pomocí infra dálkového ovladače 24cm vysokého robota rozpohybujete, rozsvítíte oči, nebo zatančíte na melodii. Provoz na 1,5V AA baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

RC robot Nbots Glob, infračervený dálkový ovladač. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod. K jeho provozu je nutné dokoupit 4x 1,5V AA alkalické baterie pro robota a 2x 1,5V AA pro ovladač.

Charakteristika

RC hračka pro děti Nbots Glob je robot v bílo-modré barevné kombinaci, který zabaví i ty nejmenší. Místo očí mu svítí modré LED diody. Na Váš povel se umí pohybovat, tancovat a vydávat zvuky. Děti si s ním užijí mnoho zábavy a dobrodružství.

Ovladač

Dálkový ovladač ve tvaru klíčenky s infračerveným přenosem Vám umožní robotovy dávat tyto příkazy: vpřed, vzad, doleva a doprava. Stisknutím speciálního tlačítka spustí Glob melodii a začne tancovat. Ovladač má dosah 5 metrů.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti robota Glob
  • Snadná ovladatelnost
  • Jezdí, svítí, tancuje, vydává zvuky
  • Dálkový ovladač ve tvaru klíčenky
  • Vhodný pro i ty nejmenší děti
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude řízení a tato problematika bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 2x 1,5V AA pro ovladač a 4x 1,5V AA alkalické baterie pro model.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC hračky
Výška: 240mm
Délka: 90 mm
Šířka: 170mm
Hmotnost: 394 g
Druh pohonu: Elektrický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: