Krick Motorová jachta Nordstrand kit

Kód: 4-KR-21430
Neohodnoceno
4 699 Kč
Krick Motorová jachta Nordstrand kit
4 699 Kč 4 439 Kč 3 669 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Klasická stavebnice motorové jachty na dálkové ovládání Nordstrand v měřítku 1:16. Jedná se o věrnou polomaketu známé holandské lodě Nordstrand, model je dlouhý 850 mm a široký 315 mm. Spousta detailů, příslušenství a stavební materiál je obsahem balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení jsou nenabarvené plastové výlisky, laserem vyřezané dřevěné a plastové díly, potřebný stavební materiál - mosazné trubičky, tyčky, táhla, hřídele, lodní šroub, ...). Manuál v angličtině a němčině, stavební výkresy 1:1. Stojánek není v balení.

Charakteristika

Klasická stavebnice RC modelu motorové jachty na dálkové ovládání Nordstrand v měřítku 1:16. Jedná se o věrnou polomaketu známé holandské lodě Nordstrand, model je dlouhý 850mm a široký 315mm. Obsahuje spousty detailů, veškerý stavební materiál je obsahem balení. Jachtu zkontruoval Dieter Mack, stavebnice je určena pro mírně pokročilé stavitele, díky plánu v měřítku 1:1, není sestavení příliš složité.

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Příslušenství pro běžný provoz lodí

Pro běžný provoz funkčního RC modelu lodi potřebujete speciální mazací tuk pro mazání lodních hřídelí. Speciální složení zajistí hladký chod hřídele v teflonové trubičce se zachováním maximální životnost komponent. Doporučeny jsou tuky DYNE4200, DYNE4201

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doporučujeme koupit

Pro sestavení modelu motorové jachty Nordstrand potřebujete:
  • Dvoukanálovou RC soupravu pro řízení lodí
  • Servo standardní velikosti pro řízení kormidla
  • Regulátor pro ovládání motoru
  • Stejnosměrný motor 600 s převodvkou (obj. č. KR-42275)
  • Pohonný akumulátor NiMH 7.2 V o kapacitě alespoň 2000 mAh
  • Lepidlo na plasty a barvy pro dokončení

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice lodí
Druh stavebnice: Stavebnice
Typ: Maketa jachty Nordstrand
Délka: 850 mm
Šířka: 315 mm
Trup: Deep V
Druh pohonu: Elektro
Konstrukce: ABS
Měřítko: 1:16
Stavební obtížnost: Mírně pokročilí

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: