Krick Anna kit s parním strojem V2

Kód: 4-KR-20214
Neohodnoceno
12 690 Kč 10 488 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Stavebnice modelu člunu na parní pohon Anna v měřítku 1:10. Velký vzor byl využíván pro osobní a nákladní dopravu. Anna je ideální pro vstup do světa páry. Konstrukci tvoří laserem řezané dřevěné díly a hotový ABS trup. Stavba nevyžaduje žádné zvláštní znalosti. Kit se dodává s parním strojem V2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení stavebnice jsou obsaženy dřevěné díly, ABS trup, Krick parní stroj V2 s izolační podložkou, lodní šroub, montážní příslušenství, plány v měřítku 1:1, návod v češtině, manuál DE, EN, FR.

Charakteristika

Stavebnice modelu člunu na parní pohon Anna v měřítku 1:10. Velký vzor byl využíván pro osobní a nákladní dopravu. Anna je ideální pro vstup do světa páry. Konstrukci tvoří laserem řezané dřevěné díly a hotový ABS trup. Stavba nevyžaduje žádné zvláštní znalosti. Kit se dodává s parním strojem V2.

Pro uvedení do provozu je stavebnice člunu Anna vybavena parním strojem se stojatým kotlem, doporučen je Olej pro parní stroje 60ml. Parní stroj V2 je jednočinný jednoválcový s mosazným kotlem pájený měkkou pájkou, který je ohříván zapálenou kostkou suchého lihu Esbit Doba hoření se pohybuje u hmotnosti 14g kostky cca do 12 minut. Tepelně izolační podložka je součástí balení parního stroje. Tento vizuálně zajímavý stroj má solidní výkon a slušnou rychlostí pohání parník Anna. Parní stroj není možné regulovat. Loď má řízen pouze směr jízdy kormidlem.

Obal s fotografií hotového modelu

Stylová krabice s fotografií hotového modelu je pečlivě, vkusně a kvalitně graficky vyvedena a obsahuje název, technické údaje a měřítko modelu.

Co naleznete v balení

Po otevření víka krabice naleznete trup ABS, rick parní stroj V2 s izolační podložkou, dřevěné díly modelu z překližky, sadu lišt, drobné součásti uzavřené v sáčcích, sadu výkresů a manuál.

Sada výkresů

Set obsahuje kompletní sadu výkresové dokumentace modelu v měřítku 1:1 s obrázky jednotlivých detailů. Na výkrese jsou v měřítku nakresleny montážní sestavy, jejich kompletace a to včetně montáže parního stroje. Vícejazyčný postup stavby rámcově upravuje logické sestavení jednotlivých komponentů.

Doporučujeme koupit

Doporučujeme toto vybavení pro řízení modelu

K řízení lodi lze použít jak volantovou RC soupravu, tak i palcovou. Při instalaci antény přijímače ji vyveďte vždy nad vodní hladinu, kvůli bezpečnému a spolehlivému přenosu signálu. Pod vodní hladinou se signál v pásmu 2,4GHz nešíří!

 • Spektrum SLT3 2.4GHz, SLR300
 • Spektrum DXs DSMX, AR410
Servo k řízení kormidla:

Spektrum servo S605 Hi Torque voděodolné, 23T

Traxxas servo 2056 6.2kg.cm voděodolné

Pro stavbu doporučujeme koupit nářadí, lepidlo a barvy.

Modelářské nářadí a podložka

Ke stavbě modelů lodí je nutné vhodné nářadí. Doporučujeme výbornou sadu Modelcraft nářadí pro lodní modeláře (sada 12ks), nebo Modelcraft nářadí pro modeláře (sada 18ks). Dále doporučujeme koupi nylonových svorek a nepostradatelné modelářské špendlíky. Pro úpravu, přesné řezaní, lepení dílů a také jako ochranu stolu doporučujeme modelářskou podložku.

Lepidlo a barvy

Pro lepení doporučujeme univerzální disperzní lepidlo a Robitronic vteřinové lepidlo střední 20ml. K barvení doporučujeme akrylové emailové barvy. Barvy nanášejte kvalitními štětci (ploché štětce na povrchy, kulaté štětce pro detaily).

Doporučená minimální výbava lodního modeláře:
 • Modelářský nůž nebo skalpel
 • Mini vrtačka
 • Vrtáky o průměrech 0,5 až 3mm
 • Brusné papíry o různé zrnitosti
 • Nůžky
 • Pinzeta
 • Kolíčky na prádlo
 • Tužka
 • Pravítko
 • Sada jehlových pilníků
 • Šicí stroj na šití plachty

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice lodí
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketa
Délka: 610 mm
Motor: Parní stroj V2
Šířka: 260 mm
Trup: Maketa 1:10
Druh pohonu: Parní
Konstrukce: ABS, dřevo
Měřítko: 1:10
Stavební obtížnost: Začátečník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: