Krick Alert celní plachetnice kit

Kód: 4-KR-20240
Neohodnoceno
5 399 Kč
Krick Alert celní plachetnice kit
5 399 Kč 5 319 Kč 4 396 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Stavebnice modelu Krick Alert celní plachetnice pro pokročilé lodní modeláře. Rychlý kutr Alert se plavil podél pobřeží Spojených států, kde stíhal pašeráky. Celodřevěná stavba s řadou kovových doplňků, obsahuje odlitky jako děla, vesla, kotvy apod. Podrobný plán a návod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje díly pro stavbu lodě, návod k použití DE.

Charakteristika

Stavebnice modelu Krick Alert celní plachetnice pro pokročilé lodní modeláře. Celodřevěná stavba s řadou kovových doplňků, obsahuje odlitky jako děla, vesla, kotvy apod. Podrobný plán a návod.

Rychlý kutr Alert se plavil podél pobřeží Spojených států, kde stíhal pašeráky. Z tohoto důvodu byl také vybaven velkými plachtami a klínovitým hlubokým kýlem pro dozažený co nejvyšší rychlosti. Uprostřed lodi na palubě má otočný kanon s veškerým vybavením, které hezky dotváří atmosféru na palubě lodi.

Model má relativně jednoduchou konstrukci, ale obsahuje spoustu zajímavých detailů, díky kterým si můžete proměnit model lodi v reálný muzejní exponát. Plán a stavební instrukce jsou velmi podrobné, takže do stavby se může pustit i modelář, který zatím neměl příležitost se stavbou historických lodí. Pro každého pro koho je stavba zábavou, kdo má manuální zručnost a trpělivost, model určitě uspokojí a zaručí mu úspěšné dokončení.

Rám, kýl a další součásti jsou řezány v této sadě s laserem. Stavebnice má díly výborné kvality a např. obšívka lze snadno ohýbat. Sada kování obsahuje mnoho hotových dílů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice lodí
Měřítko: 1:25
Druh stavebnice: Kit
Typ: Maketa
Délka: Celková 876 mm
Šířka: Celková 360 mm
Trup: Maketa
Výška: 695 mm
Druh pohonu: Ne
Délka trupu: 540 mm
Šířka trupu: 170 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: