Joysway Dragon Force 65 V7 plachetnice 2.4GHz RTR

Kód: 4-RB-JS-8815V7
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Joysway
11 190 Kč 9 248 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
14.12.2023
Možnosti doručení

Soutěžní RC model plachetnice Dragonforce 65 V7 2.4GHz RTR s inovacemi pro vyšší kvalitu. Nové kování pro snadnější montáž, plachty z 50 mikronového Mylaru, nové silné digitální servo řízení, extra ochranná voděodolná nanovrstva pro elektroniku, nový stojánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený trup s nainstalovanými komponenty: Joysway digitální servo kormidla: Dragon Force V7,nové silnější servo navijáku DF, přijímač 2,4GHz. Dále je v balení vysílač J4C05 FHSS v pásmu 2.4 GHz, stěžeň s kompletními plachtami, kýl se zátěží, potřebné příslušenství pro dokončení lodi, návod k použití, stojánek, návod v češtině, manuál EN

Charakteristika

Soutěžní RC model plachetnice Dragonforce 65 V7 2.4GHz RTR s inovacemi pro vyšší kvalitu. Nové kování pro snadnější montáž, plachty z 50 mikronového Mylaru, nové silné digitální servo řízení, extra ochranná voděodolná nanovrstva pro elektroniku, nový stojánek.

Joysway Dragonforce 65 V7 je soutěžní RC model plachetnice na dálkové ovládání, která byla vyvinuta špičkovými konstruktéry (Mike Weston, Mark Dicks a John Tushingham). Trup z ABS, uhlíkové stěžně a soutěžní plachty, hluboký hliníkový kýl se závažím. Loď je založena na ICE designu s ABS trupem, profilovanými hliníkovými žebry a velkým směrovým kormidlem. Serva a vybavení lodi je nainstalováno. Loď třídy RG65 je navržena pro všechny, kdo mají zájem vyzkoušet si závodní atmosféru. Dragonforce má nainstalovanou elektroniku a může být rychle připravena k vyplutí.

  • 4 kanálová RC souprava J4C05 FHSS v pásmu 2.4 GHz
  • Nainstalované digitální servo kormidla a výkonné servo řízení navijáku plachty
  • Hliníkový kýl, balastní závaží ze zinkové slitiny
  • Obsahem balení je i stojan
  • Maketové detaily ze speciální slitiny
  • Trup je dokonale vyvážen
Táhlo řízení kormidla

Digitální servo řízení je umístěno v trupu, táhlo je vedeno přes gumovou průchodku ke konektoru na páce řízení.

Hlava plachty

Hlavní plachta je vyrobena z 50 mikronového Mylar filmu, na hlavě je vyztužena vrcholovou výztuhou a vypnuta ke spodnímu ráhnu.

Ráhno s napínákem

Regulaci napětí při vypínání hlavní plachty zajišťuje napínák se šroubovým mechanismem. Podle podmínek a síly větru se volí průhyb plachty pro dosažení co nejvyšší účinnosti za panujících větrných podmínek.

Optimalizace trupu

Pro dosažení maximální výkonnosti lodi byla provedena optimalizace tvaru trupu, který byl rovněž vyztužen žebry. Příď má gumovou špici, hluboký hliníkový kýl se závažím a velké kormidlo.

Pro modely Joysway jsou doporučeny čtyři typy plachet, jsou to DF65 A+, A, B, C, plocha plachet se zmenšuje z A+, A, B až po C, jsou vhodné pro slabý vítr, normální vítr a silný vítr. tyto rozměry plachet jsou v rámci pravidel závodní třídy DF65. Další podrobnosti o pravidlech najdete na www.dfracing.world

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete 4x AA baterie pro napájení elektroniky lodi a 4x AA baterie do vysílače - GP SUPER alkalická baterie LR6 (AA) (1ks).

Pro napájení modelu je možné také využít nabíjecí články - GP NiMH akumulátor ReCyko Pro Professional HR06 AA.

Upgrade pro stojánek

Původní stojánek lze upgradovat pomocí sady: Joysway stojánek upgrade: Dragon. Loď pak můžete na břehu uložit do téměř horizontální pozice, aby se při větru nepřevrátila.

Příslušenství pro běžný provoz lodí

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

Doplňkové parametry

Kategorie: RC plachetnice
Výška stožáru: 915 mm
Typ: Plachetnice
Délka: 650 mm
Hmotnost: 1200 g
Materiál trupu: ABS
RC souprava: 4-kanálová J4C05 FHSS 2,4 GHz
Šířka: 116,5 mm
Trup: OFS
Výška: 1338 mm
Druh pohonu: NE
Plocha placht.: 22.26 dm² (kosatka 7.66 dm², hlavní plachta: 14,6 dm²)
Konstrukce: Trup ABS
Stavební obtížnost: Začátečník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: