Hangar 9 P-47 Thunderbolt 1.5m PNP

Kód: 4-HAN3380
Neohodnoceno
Značka: Hangar 9
14 490 Kč 11 975 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení

RC model warbirdu od Hangar 9, letadlo P-47 Thunderbolt o rozpětí 1.5 m ve verzi PNP s nainstalovaným motorem, regulátorem, servy, vrtulí a zatahovacím podvozkem. Celodřevěná konstrukce, potah Ultracote, stačí nainstalovat pouze váš přijímač a baterií!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení jsou hotové potažené díly modelu Hangar 9 P-47 Thunderbolt PNP, které obsahují nainstalované součásti: Střídavý motor 4250-600KV 14P, SPM, Spektrum Smart regulátor střídavý Avian 60A, Hangar 9 elektrický zatahovací podvoze P-47, 4ks Standardní servo 39g. V balení je vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.

Charakteristika

RC model warbirdu od Hangar 9, letadlo P-47 Thunderbolt o rozpětí 1.5 m ve verzi PNP s nainstalovaným motorem, regulátorem, servy, vrtulí a zatahovacím podvozkem. Celodřevěná konstrukce, potah Ultracote, stačí nainstalovat pouze váš přijímač s baterií.

Republic P-47 Thunderbolt byl americký stíhací letoun, který byl ve své době největší a nejtěžší jednomístným jednomotorovým stíhačem s pístovým motorem na světě. Stal se symbolem letectva USA, byl robustní konstrukce, která vydržela i větší poškození v boji a zároveň vysoké přetížení během letu.

Hangar 9 nabízí celodřevěný, prakticky vybavený a téměř hotový RC model P-47 Thunderbolt, který je standardní stavebnicí, kterou je potřeba sestavit podle návodu. Výhodou je vybavenost modelu pohonem, serva a elektrickým zatahovacím podvozkem. Lehká celodřevěná konstrukce je převážně z překližky a balzy, díly jsou potaženy nažehlovací fólií UltraCote®. Při sestavení musí nalepit výškovka, nainstalovat táhla a zkompletovat křídlo, které se poutá pomocí dvou šroubů a kolíku k trupu. Přiložené dvě sady obtisků vám nabízí vyzdobit svůj model v kamufláži „Wicked Wabbit“ nebo „Hun Hunter“. Kryt motoru je laminátový nabarvený, snadno odnímatelný a usnadní přístup k elektronice a bateriím. V balení je obsažena dřevěná vrtule 14x12 pro napájení 4 čl. Lipo baterií.

Pohonnou jednotku můžete napájet LiPol baterií 4S - 6S. Vrtuli 14x12, která je v setu, můžete napájet baterií 4S LiPol, jestliže chcete použít baterii 5S nebo 6S LiPol, musíte použít jinou vrtuli (12 x 8E).

Vlastnosti P-47 Thunderbolt
 • Vyrobeno z lehké, laserem vyřezané balzy a překližky
 • Verze stavebnice Plug-N-Play®
 • Lze použít širokou škálu baterií a poskytuje široký rozsah výkonu a doby letu
 • Dvě sady obtisků vám umožňují zvolit imatrikulaci „Wicked Wabbit“ nebo „Hun Hunter“
 • Snadná a rychlá příprava k letu na letišti
 • Obsahuje maketu hvězdicového motoru
 • Regulátor Spektrum™ Avian™ Smart 60A poskytuje v reálném čase napětí baterie, proud, otáčky motoru a další data prostřednictvím kompatibilních přijímačů a vysílačů
 • Nainstalovaný střídavý motor Outrunner 4250-600Kv
 • Kapotáž podvozku a figurka pilota zvyšují realistický vzhled
 • Čtyři továrně nainstalovaná serva Spektrum™ A391
 • Velký magnetický horní poklop usnadňuje přístup k elektronice a bateriím
 • Dvoudílné křídlo pro snadnější přepravu a montáž v terénu (pro 6S je potřeba jej slepit)
 • Nainstalovaný elektrický hlavní zatahovací podvozek Hangar 9®
 • Potaženo originální fólií Hangar 9® UltraCote®
 • Součástí dodávky je dřevěná vrtule 14x12 pro napájení 4S Lipo baterií
Kompletně vybaveno Plug-N-Play®

Tato verze stavebnice modelu letadla Plug-N-Play (PNP) je dodávána s továrně nainstalovanými komponenty pohonné jednotky a servy, které jsou připraveny k připojení k přijímači dle vašeho výběru (prodává se samostatně). Jednoduše nainstalujte přijímač, dokončete finální montáž, zvolte správnou LiPol baterii a můžete letět!

Lehká konstrukce

Laserem vyřezaná, lehká konstrukce z balzy a překližky, která je odborně postavena podle náročných standardů, dává modelu P-47 Thunderbolt výjimečnou odolnost. Originální továrně aplikovaná potahová fólie Hangar 9® UltraCote®, poskytuje snadno udržovatelnou povrchovou úpravu.

Snadná montáž

Pro hlavní montáž modelu není potřeba žádné lepidlo a P-47 Thunderbolt PNP můžete mít připravený k letu za kratší dobu, než je nutné k nabití baterie! Díky konstrukci křídla je přeprava a skladování vyřešena co nejpraktičtější a nejpohodlnější.

Technologie SMART

Model P-47 Thunderbolt PNP je vybaven exkluzivním regulátorem Spektrum™ Avian™ Smart, který může poskytovat řadu telemetrických dat, souvisejících s energetickým systémem v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších, prostřednictvím kompatibilních přijímačů Spektrum (včetně SPMAR637T) a vysílače, vybaveného technologií Spektrum AirWare™.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné doplnit:
 • Přijímač - doporučujeme Spektrum přijímač AR8020T s telemetrií
 • 7-kanálový vysílač (min. 7-kanálový pro revers motoru) Spektrum DX8e DSMX
 • Akumulátor 4S 14.8V 5000mAh LiPol s konektorem EC5 nebo IC5
 • Kompatibilní LiPol nabíječ
Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

 • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 4 články s vrtulí 14x12E nebo 6 články s vrtulí 12x8E.

 • Pro létání s dodanou vrtulí 14x12E Spektrum Smart LiPo 14.8V 5000mAh 30C IC5 s konektorem IC5.
 • Pro létání s jinou vrtulí12x8E Spektrum Smart LiPo 22.2V 5000mAh 100C IC5 s konektorem IC5.

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Síťový nabíječ Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2100 s jedním výstupem 2x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1400 s jedním výstupem 1x 400W.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC letadla pro pokročilé
Druh stavebnice: PNP
Konstrukce: Dřevěná
Náročnost pilotáže: Pokročilí
Typ: Vojenský WW2
Rozpětí: 1435 mm
Délka: 1092 mm
Letová hmotnost: 2915 g
Nosná plocha: 35.16 dm²
Plošné zatížení: 83 g/dm²
Elektro pohon: Střídavý 4250-600kv 14P
Regulátor: Spektrum™ Avian 60A
Serva: Spektrum A391 39 g
Vrtule: 14x12 E

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: