Traxxas Blast TQ RTR zelený

Kód: 4-TRA38104-1-GRN
Neohodnoceno
Značka: Traxxas
4 899 Kč
Traxxas Blast TQ RTR zelený
4 899 Kč 4 629 Kč 3 826 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Rychlý člun Blast je poháněn stejnosměrným motorem s vodním chlazením a voděodolným regulátorem s chladičem. Je sestaven a připraven k jízdě. RC souprava Traxxas TQ s 3 kan. přijímačem, který je uložen ve vodě odolné krabičce. Nově se 4A nabíječem na 12V se zástrčkou do autozásuvky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model RC lodě Blast s nainstalovaným stejnosměrným motorem Stinger 540 20T, vodě odolným regulátorem Nautica a vodě odolným servem řízení Traxxas 2056. Vysílač Traxxas TQ 2.4 GHz s Traxxas přijímač TQ 2.4GHz 3 kan. uložený ve vodotěsné krabičce. NiMH akumulátor Traxxas 7.2V 3000mAh se 4A nabíječem s automatikou na 12V s konektorem do autozásuvky. Stojánek lodi. Arch samolepek, návod použití v češtině a slovenštině, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a španělštině

Charakteristika

Rychlý člun Blast je poháněn stejnosměrným motorem s vodním chlazením, voděodolným regulátorem s chladičem. Plně sestaven připraven k jízdě, je řízen RC soupravou Traxxas TQ s 3 kanálovým přijímačem, který je uložen ve vodě odolné krabičce. Nově se 4A nabíječem na 12V s konektorem do autozásuvky.

Nový Traxxas Blast je navržen pro rychlost, spolehlivost a snadné ovadání. Instalovaný systém vodního chlazení 20-ti závitového motoru, pomáhá udržet teplotu motoru na běžné výši. Stinger je o 30% výkonnější než běžné motory. S vodě odolným, regulátorem Nautica, vodě odolným servem s vysokým točivým momentem a patentovaným vodotěsným boxem pro přijímač tak zábava nekončí.

Blast je vždy připraven, aby se popral s vlnami. Jeho stabilní 24" Deep-V trup, se skvělou hydrodynamikou prořízne vodu jako nůž. Bohaté možnosti nastavení pohonu, sklon hřídele s lodním šroubem, silné rychlé digitální servo řízení. Traxxas Blast přináší rychlost, zábavu a kvalitu, k řízení je použit ergonomický 2 kanálový vysílač volantový Traxxas TQ 2,4 GHz.

Nainstalovaná elektronika

Elektronika je kompletně nainstalována v trupu lodi, vodotěsný box pro přijímač, rychlé digitální servo řízení, vodě odolný regulátor Nautica a 20-ti závitový motor.

Vlastnosti
 • RC souprava Traxxas TQ 2,4 GHz
 • Stabilní 24" Deep-V trup
 • Nainstalovaný systém vodního chlazení
 • Vodě odolná elektronika
 • Utěsněná krabička přijímače
 • Vodě odolný regulátor Nautica
 • High-Torque digitální rychlé vodě odolné servo
 • Stejnosměrný motor Stinger 540 20T
 • Nastavitelný sklon hřídele vrtule
 • Barevné obtisky
 • Masivní konektory Traxxas pro snadné zapojování a rozpojování
 • Vestavěná pěnová vložka proti potopení
 • Napájení 6-ti článkovým NiMH akumulátorem
 • 4A nabíječ s automatikou na 12V s konektorem do autozásuvky
 • Obsahuje stojánek pod loď
 • Plně sestaveno, připraveno k plavbě

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete pouze 4 AA baterie do vysílače, můžete použít i nabíjecí NiMH. Pro běžný provoz potřebujete speciální - mazací tuk na lodní hřídele. Dále doporučujeme zakoupit náhradní 6-článkový NiMH akumulátor. Položky jsou uvedeny v doporučeném příslušenství.

Obsažený setový NiMH nabíječ je na stejnosměrné napětí 12V s auto-zástrčkou. Pro napájení nabíječe ze sítě 230V je nutné dokoupit - Traxxas síťový zdroj.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC motorové lodě
Druh stavebnice: RTR
Typ: Rychlostní člun
Délka: 603 mm
Hmotnost: 793 g
Motor: Vodou chlazený 540 Stinger 20T
RC souprava: Traxxas TQ 2.4 GHz
Regulátor: Nautica vodě odolný
Systém pohonu: Přímý pohon hřídelí
Šířka: 146 mm
Trup: Modifikovaný 24" Deep-V
Výška: 83 mm
Druh pohonu: Elektro
Stavební obtížnost: Začátečník
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: