TLR TEN-SCTE 3.0 1:10 4WD Race Kit

Kód: 4-TLR03008
Neohodnoceno
12 829 Kč 10 602 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Stavebnice závodního speciálu pro závody RC aut na dálkové ovládání TLR 1:10 4WD TEN SCTE 3.0 SCT je založena na ověřeném hliníkovém podvozku 2.0 SCT. Použité špičkové technologie a spousta testovacích hodin jsou zárukou toho nejlepšího. Postav si auto podle svých představ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika

Stavebnice závodního speciálu pro závody RC aut na dálkové ovládání TLR 1:10 4WD TEN SCTE 3.0 SCT je založena na ověřeném hliníkovém podvozku 2.0 SCT. Použité špičkové technologie a spousta testovacích hodin jsou zárukou toho nejlepšího. Postav si auto podle svých představ.

Odlehčené hliníkové šasí s nastavitelným centrálním diferenciálem, který je nastavitelný a lze jej namontovat i s motorem šikmo nebo rovnoběžně s osou šasí, což umožňuje nastavit přenos výkonu více na nápravu dopředu nebo dozadu. Zároveň došlo k posunutí těžiště níž a tím ke zvýšení stability auta. Díky promyšlené konstrukci ušetřili konstruktéři na hmotnosti, což se příznivě projevilo na jízdních vlastnostech.

Upraveno bylo i hnací ústrojí, převody jsou trvanlivější, nová skříň diferenciálu s protiprachovým těsněním, které chrání vnitřní součásti. Celkově je převodové ústrojí přepracováno pro ještě vyšší výkony. Osvědčený tvar karosérie má potřebný přítlak a proto v zatáčkách je vůz lépe ovladatelný, navíc bylo optimalizováno proudění vzduchu pod karosérií a šasí, takže je auto během letu při skocích stabilní a dobře se řídí.

Uhlíkové věže tlumičů mají vysokou tuhost, proto bezpečně drží velké hliníkové olejové tlumiče, které mají nyní vnitřní třecí části potaženy vrstvou Titan-Nitridu, což značně zvyšuje jejich životnost. Konstrukce tlumičů byla upraveno pro hladší a přesnější chod, což se příznivě projevilo ve vedení v zatáčkách, skocíc ha hbitějšímu vedení po trati.

TEN-SCTE 3.0 je vůz, speciálně vyroben pro závody, vybaven běžně řadou dílů, které byly dříve k dispozici pouze v tuningu. Geometrie byla upravena a naladěna na rychlejší časy na kolo a závodníci z něj mají pocit ostřejší jízdy a přesnějšího řízení. Promyšleno do posledního detailu, špičkový nástroj k závodům Short Course Truck.

  • Lehký, eloxovaný 7075-T6 hliníkový podvozek
  • Kit umožňuje vytvořit auto podle vašich požadavků
  • Zásobník baterie pro bezpečné uložení baterie
  • Nastavitelná poloha středového diferenciálu
  • Uhlíkové věže tlumičů
  • Závody osvědčené nastavení
  • Efektivní hnací ústrojí
  • Odolný s vysokou životností
  • Nastavitelná geometrie
  • Umístění motoru a náhonu pro lepší trakci

Doporučujeme koupit

Montážní nářadí, 2-kanálový vysílač a přijímač, elektronický regulátor otáček, 540/550 4-pólový motor, pastorek, servo řízení, pneumatiky Short Course Truck 1:10 a vložky, pohonná baterie, nabíječ, barva na lexan.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC Short Course
Typ: Short Course Truck 4WD
Výška: 185 mm
Měřítko: 1:10
Délka: 524 mm
Šířka: 296 mm
Rozvor: 334 mm
Světlá výška podvozku: mm
Hmotnost: 2900 g (podle vybavení)
Zavěšení: Nezávislé
Diferenciály: Uzavřený s kuželovým převodem
Náhon: 4WD
Podvozek: 3mm hliník 7075-T6
Pohon: 4WD
Motor: Doporučen 550

Video review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: