TLR 8ight-X Elite Buggy 1:8 Race Kit

Kód: 4-TLR04010
Neohodnoceno
18 599 Kč
TLR 8ight-X Elite Buggy 1:8 Race Kit
18 599 Kč 18 309 Kč 15 131 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Stavebnice závodního RC modelu auta na dálkové ovládání 8ight-X Nitro Buggy Elite 1:8 4WD Race Kit, je založena na osvědčených technologiích, kvalitních materiálech a skvělém zpracování. Špičková závodní buggy s řadou vylepšení, úpravy jsou zaměřeny a podřízeny úspěchu na závodech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Balení obsahuje v jednotlivých sáčcích sady součástí pro dílčí sestavy, čirou karosérii, nádrž 125 ccm, Blok pro RC vybavení, archy samolepek a návod k sestavení.

Charakteristika

Stavebnice závodního RC modelu auta na dálkové ovládání 8ight-X Nitro Buggy Elite 1:8 4WD Race Kit, je založena na osvědčených technologiích, kvalitních materiálech a skvělém zpracování. Špičková závodní buggy s řadou vylepšení oproti původní verzi, úpravy jsou zaměřeny a podřízeny úspěchu na závodech. Buggy je dodávána jako stavebnice bez elektroniky a bez motoru.

Losi 8ight-X Nitro Buggy Elite je modifikovanou verzí 8ight-X Buggy. Špičková závodní buggy má řadu vylepšení, vedoucích k vyšším výkonům a lepší ovladatelnosti modelu na trati. Můžete si sami postavit auto podle svých požadavků a opatřit auto provozními náplněmi a seřízením podle vlastních zkušeností. 8IGHT-X využívá inovační, sofistikované technologie, velmi kvalitní materiály a propracovanou ověřenou konstrukci. 4WD pohon, extra- silný CNC hliníkový podvozek a obsažené tuningové díly, vše je podřízeno vysokému výkonu a trvanlivosti. Spolehlivé hnací ústrojí, pedantská pozornost detailu a brilantní design jsou na špičkové úrovni. 8IGHT nabízí Off Road Buggy závodní vůz, který se snadno udržuje, upravuje tuningovými díly a výborně se řídí.

Vlastnosti 8ight-X Nitro Buggy Elite 1:8 4WD
 • Profesionální provedení
 • Odolný 3mm tvrdě eloxovaný 7075 T-6 hliníkový podvozek
 • Nové přední a zadní ocelové CVA hřídele
 • Uhlíkový držák serva plynu
 • Unášecí šestihrany jsou o 1mm širší pro větší stabilitu disků
 • Hliníková přední vzpěra servosaveru pro přesnou odezvu řízení
 • Obsahuje dvě zadní přítlačná křídla
 • Motor má jednodílné motorové lože
 • Hliníkové spojovací táhlo řízení
 • Hliníkové tlumiče s otvory pro odvzdušnění
 • Nové polohy pro umístění tlumičů
 • Hliníkové nové věže tlumičů
 • Lepší geometrie odpružení
 • Větší ložisko pastorku diferenciálů
 • Kuličkové ložiska v kompletním osazení
 • Karosérie tvarovaná s důrazem na přední přítlak
Profesionální Elite - elitní vybavení

8IGHT-X ELITE nyní standardně obsahuje tuningové součásti, které závodní tým TLR používá na závodech po celém světě. Nové jsou uhlíkové středové vzpěry diferenciálů, 3,5mm hřídele tlumičů, hliníková přední vzpěra, přední desky hřídelí náprav, 10 mm podložka křídla, jednodílné lože motoru, širší unášeče šestihranů, nové písty tlumičů, části konstrukce šasi z uhlíku, polykarbonátové křídlo a aktualizovaná zadní CVA poloosa.

Hliníkový 3mm podvozek

Součástí setu je hliníkový eloxovaný podvozek o tloušťce 3mm, který je vyroben z tvrzeného hliníku 7075. Pro zvýšení tuhosti a snížení hmotnosti je provedeno konstrukční odlehčení desky podvozku.

Nové zadní hřídele CVA

Stavebnice modelu 8IGHT-X ELITE obsahuje nové zadní závodní CVA hnací hřídele, které lépe plní funkci v náročném terénu a se kterou má auto lepší trakci.

Přední hřídele CVA

Přední CVA hřídele Universals mají novou konstrukci, důraz byl kladen na plynulý průjezd zatáček a stabilní záběr na nerovných tratích.

Uhlíkový držák serva plynu

Servo plynu je nyní umístěno těsně vedle motoru v novém uhlíkovém držáku. Bylo dosaženo snížení hmotnosti a bylo zajištěno lehké ale tuhé uložení serva plynu, což se projevilo přesnějším ovládání přípusti motoru.

Hliníková přední vzpěra řízení Ackerman

Systém řízení Ackerman umožňuje nastavení jeho tuhosti odpružení servosaveru a spojení levé a pravé strany tuhým táhlem. Celý mechanismus je vložen mezi desku šasi a hliníkovou horní desku, což přispívá přesnosti řízení a vyšší ochraně serva před rázy.

Hliníkové šestihrany o 1mm širší

Zadní unášecí šestihrany disků kol jsou širší o 1mm, mají proto vyšší tuhost upevnění. V důsledku to znamená lepší upevnění kol a lepší záběr hnané zadní nápravy.

Dvě přítlačná křídla s podpěrou

V balení je dvojice zadních přítlačných křídel a to v čirém a černém provedení. K dispozici je i 10mm vysoká podpěra křídla.

Jednodílné lože motoru

Aby bylo dosaženo co největší tuhosti pohonné jednotky na šasí, bylo zkonstruováno nové delší motorové lože, se kterým není deska šasí při extrémní jízdě tak namáhána. Obrázek je ilustrativní, motor není v balení setu.

Systém řízení Ackerman

Výhodou systému servosaveru je možnost nastavení jeho tuhosti odpružení a spojení levé a pravé strany tuhým táhlem. přispívá to k bezpečnosti serva a přesnosti řízení.

Hliníkové tlumiče s odvzdušněním

Nové uzávěry odvzdušnění tlumiče a vnitřní těsnění umožňují snadnější manipulaci při doplnění oleje. Nové gumové průchodky na hřídeli tlumiče pro vyšší životnost.

Vyztužení ramen

Do předních ramen byla vyrobena výztuha, která zvýší tuhost a pevnost upevnění ramen k tlumičům. Ramena byla navržena tak, aby bylo možné nainstalovat výztužné desky, které umožní závodníkům vyladit tuhost zavěšení.K dispozici jsou jak plastové lisované, tak uhlíkové desky.

Hliníkové věže tlumičů

CNC hliníkové věže tlumičů z hliníku 7075-T6, mají nové montážní otvory pro umístění tlumiče v různých pozicích, což poskytuje závodníkům více možností ladění při měnících se podmínkách závodních tratí.

Rychlý přístup k diferenciálům

Výraznou inovací je lepší přístup k soukolí a součástem diferenciálů, kde stačí uvolnit pouze 4 šrouby, sundá se kryt krabičky diferenciálu, aniž by bylo potřeba demontovat další díly.

Lehčí tlumiče

Tlumiče modelu 8IGHT-X jsou odlehčeny tak, aby se snížila poloha těžiště a zmenšila hmotnost auta. Nabízí se použití jak 3,5mm, tak 4mm hřídelí tlumičů.

Kabina s přítlačným efektem

Karosérie je tvarována pro posun přítlaku více dopředu, což zlepšuje účinnost řízení a celkovou stabilitu.

Centrální hřídele 4WD náhonu

Úhel vytočení středových hřídelí z centrálního diferenciálu byl upraven tak, aby byly rovnoměrně poháněny přední a zadní diferenciál a tím se rovnoměrně rozdělila hnací síla na obě nápravy.

Účinnější geometrie odpružení

Geometrie odpružení nové generace 8IGHT-X byla zcela přepracována, takže auto je rychlé, svižné a snadno ovladatelné. To zahrnuje nesčetné množství změn, včetně delších předních a zadních ramen, širší přední čep s menším poloměrem rejdu, užší zadní čep a aktualizované posunutí náboje.

Větší ložisko pastorku diferenciálu

Pro větší životnost exponovaného soukolí diferenciálu, bylo použito lépe dimenzované ložisko pastorku diferenciálu.

Možnosti nastavení náboje kola

Nové bloky nábojů kol mají možnost nastavení odklonu až 17,5°. Nastavení se provádí jednoduše pomocí tyče napínáku.

Systém zkrutného stabilizátoru

Tak jako velká auta, tak i model 8ight-X Nitro Buggy Elite má na nápravě nainstalován příčný (zkrutný) stabilizátor, který plní důležitou funkci při vyrovnávání náklonu při průjezdu zatáčkou.

Boční kryty podvozku

Nové boční kryty podvozku mají za úkol zabezpečit ochranu funkčních součástí podvozku. Výhodou je jednoduchá montáž na podvozek.

Doporučujeme koupit

Pro kompletní sestavení auta je potřeba mít k dispozici RC soupravu, servo řízení a servo plynu, baterii, spalovací motor s laděným výfukem, filtr sání, kola s disky, palivové hadičky, sadu nářadí k montáži, tekutou závlačku na šrouby, náplně do tlumičů, tuk do diferenciálů, barvy na lexan, palivo a příslušenství k provozu auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC spalovací auta
Typ: Buggy
Měřítko: 1:8
Délka: 494 mm
Šířka: 308 mm
Rozvor: 326–329 mm
Světlá výška podvozku: 60 mm
Hmotnost: 0 g
Náhon: 4WD
Motor: Doporučen spalovací nitro .21–.31
Výška: 180 mm
Disky: 83.5x42 mm
Nádrž: 125cc
Šasí: Hliníkový eloxovaný CNC 3 mm, 7075 T-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: