TLR 22X-4 1:10 4WD Race Buggy Kit

Kód: 4-TLR03020
Neohodnoceno
13 790 Kč 11 397 Kč bez DPH
Skladem e-shop
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Závodní buggy nové generace TLR 22X-4 1:10 4WD Race Buggy Kit je lehká, má vynikající jízdní vlastnosti a podstatně snazší stavbu a údržbu. 22X-4 Race Kit je špičkový nástroj pro maximální výkony a odolnost, hliníkové šasi, nastavitelné polohy motoru a baterie, uhlíkové díly atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

Obsahem balení je Stavebnice závodního auta Losi TLR 22X-4 1:10 4WD Race Buggy. Balení obsahuje všechny díly, mimo elektroniku, pneumatiky. Karosérie je nenabarvená. Obrázkový návod ke stavbě.

Charakteristika

Závodní buggy nové generace TLR 22X-4 1:10 4WD Race Buggy Kit je lehká, má vynikající jízdní vlastnosti a podstatně snazší stavbu a údržbu. 22X-4 Race Kit je špičkový nástroj pro maximální výkony a odolnost, hliníkové šasi, nastavitelné polohy motoru a baterie, uhlíkové díly atd.

Tým R&D vyvinul zcela nový speciál TLR 4WD a od základů vyvinul zcela novou platformu. Přešel na spolehlivější a všestrannější konstrukci náhonu, 22X-4 je mnohem lehčí a má i lepší jízdní vlastnosti a zároveň má podstatně snazší stavbu a údržbu. 22X-4 je kombinací špičkových jízdních vlastností, plně nastavitelného odpružení, 2,5mm frézovaného hliníkového podvozku, plovoucího uložení serva řízení, nastavitelné polohy motoru a baterie, řady uhlíkových součástí a mnoho dalšího.

Vlastnosti TLR 22X-4 1:10 4WD Race Buggy Kit
 • Nová platforma náhonu hřídelí
 • Plně nastavitelné odpružení
 • Obsaženy prémiové díly
 • Eloxovaný CNC obráběný 2.5 mm podvozek z hliníku 7075-T6
 • Velké eloxované 12 mm tlumiče generace G3
 • Nové diferenciály s kuželovými kompozitními koly
 • Nastavitelné vnitřní otočné čepy
 • Uhlíkové věže tlumičů
 • Nastavitelná poloha baterie
 • Nastavitelná poloha serva
 • Nový design karosérie 22X-4
 • Součásti vyrobeny CNC obráběním z uhlíkových desek
 • Všechny součásti v metrické soustavě
 • Kompaktní, jednodílné extra přítlačné lexanové křídlo 6,5"
 • Snandný přístup k diferenciálům
 • Přiložen držák ventilátoru motoru
Nová platforma závodního podvozku

Tým R & D vyvinul zcela novou platformu buggy TLR 4WD. Má spolehlivější a všestrannější konstrukci náhonu, 22X-4 je lehká a má výborné jízdní vlastnosti. Výhodou je variabilita uspořádání komponentů, centrální uložení motoru a baterie a přímé uspořádání hnacích hřídelí.

Plně nastavitelné odpružení

Díky možnostem ladění odpružení má buggy 22X-4 možnost nastavení výšky přední a zadní nápravy, polohy čepu zadní nápravy, vnitřní polohu čepu přední a zadní nápravy, nastavení polohy sklonu zadních kol, různé polohy pro montáž tlumičů a mnoho dalších. 22X-4 lze nastavit pro jakýkoli povrch, trakci nebo styl jízdy.

Obsaženy prémiové součásti

Set 22X-4 obsahuje řadu prémiových součástí, jako hliníkové unášecí šestihrany kol, nastavitelné hliníkové těhlice, uhlíkový držák baterie, uhlíkové věže tlumičů, TLR nízkofrekvenční pružiny, hliníkové lože motoru, uhlíkové součásti řízení, hliníkové držáky hřídelí poloos, díly stabilizátoru.

Hliníkový CNC 2.5 mm podvozek 7075-T6

Tuhé hliníkové eloxované 2.5mm 7075-T6 šasi je účelně odlehčeno a je připraveno k montáži všech součástí auta.

Hliníkové tlumiče G3 12 mm

Tlumiče nové generace G3 byly kompletně upraveny a vylepšeny. Hřídel má průměr 3mm, nové jsou i písty se šroubením, nový tvar rázových víček, tenčí píst který přidá 3mm chodu pružiny, nové snadno instalovatelné kulové čepy a řada dalších vylepšení.

Nový diferenciál

Úplně nový tradiční zubový diferenciál je odolnější a lehčí s lisovanými kompozitními ozubenými koly a křížovými kolíky, je ideální pro závody. Rovněž drží více maziva, má větší styčnou plochu ozubení, proto rozdíl poznáte již po několika jízdách.

Hliníkové držáky čepů poloos

Nápravy odolá i největším rázům, a to díky hliníkovým CNC obráběným držákům čepů poloos s tlumícími pryžovými vložkami. Tuhé, pevné a zároveň lehké uspořádání zajistí bezpečné uložení náprav i při náročných podmínkách závodů.

Optimalizované kompozitní součásti Stiffezel

Konstrukce buggy 22X-4 je vyladěna díky kompozitním materiálům klíčových částí auta. Set obsahuje díly, které TLR preferuje a tím jsou standardní přední a zadní ramena a boční kryty podvozku.

Uložení baterie pomocí elastického držáku

Baterii je potřeba uložit tak aby nedocházelo k pohybům během jízdy. tomu zabrání variabilní zarážky a elastický držák který umožní montáž i vyšší baterie.

Plovoucí držák serva

Aby nedošlo k ovlivnění pružnosti podvozku, je servo namontováno na držáku nad podvozkem. Držák z uhlíkové desky 2,5mm se připevňuje k desce podvozku poblíž středové osy podvozku. Eliminují se tím chyby při průhybu podvozku.

Nastavitelný motor a baterie

Při montáži motoru můžete zvolit polohu motoru na hliníkovém podvozku v rozmězí 7mm, baterii je možné pro lepší dovážení nainstalovat v rozmezí 9mm.

Nová karosérie 22X-4

Elegantní a stylový design karoserie 22X-4 se dokonale hodí k podvozku. Vypadá elegantně a zároveň zajišťuje vynikající rovnováhu a stabilitu při jízdě.

Uhlíkové součásti

Součásti z uhlíkových vláken se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a nízkou hmotností. Proto se hodí na vysoce namáhané součásti, jako věže tlumičů, součásti podvozku, řízení apod.

Spojovací součásti v metrické soustavě

Při montáži si vystačíte s běžným nářadím a v případě potřeby nahradíte opotřebené šrouby běžnými metrickými.

Přítlačný zadní spojler TLR 6,5"

Zadní spojler TLR 6.5" je vyroben z ultra odolného 1,2 mm polykarbonátu. Toto křídlo není pro buggy 22X-4 novinkou, jde o léty osvědčený díl, který je prověřen léty praxe.

Rychle přístupné diferenciály

Při servisu soutěžních speciálů je kladen důraz na rychlý servis náhradních dílů během závodů. Pouhé 4 šrouby drží horní víko diferenciálu, proto budete rychle hotovi a na startu včas.

Disky jsou v balení

Součástí balení jsou fluorescenční závodní žluté disky 2.2" (56mm), takže stačí doplnit vaše osvědčené pneumatiky. V balení jsou nové Stiffezel úzké přední disky, se kterými je řízení při vysokých rychlostech snazší.

Vestavěný držák ventilátoru motoru

Při závodech jsou motory namáhány na maximum svých možností a proto je potřeba použít ventilátor, aby udržoval optimální teplotu motoru. Set obsahuje speciální držák pro snadnou a spolehlivou montáž ventilátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC Buggy
Typ: Buggy
Výška: 148 mm
Měřítko: 1:10
Délka: 356 mm
Šířka: 250 mm
Tlumiče: Olejové 12mm Big Bore
Rozvor: 283,5 mm
Disky: průměr 56mm, unášecí šestihran 12mm
Prostor pro baterie: 96 x 47 x 22mm
Náhon: 4WD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: