TLR 22 5.0 1:10 2WD Dirt Clay Race Buggy Kit

Kód: 4-TLR03016
Neohodnoceno
9 399 Kč 9 249 Kč 7 644 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny
Můžeme doručit do:
21.4.2021

Stavebnice RC modelu závodního auta TLR 22 5.0 1:10 2WD Dirt Clay Buggy Race Kit. Špičkově zpracovaná nová generace osvědčené závodní platformy 22. Vysoký výkon, odolnost, hliníkové díly, špičkové zpracovaní, široká škála nastavení této přední světové závodní platformy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení

V balení jsou součáti pro sestavení modelu auta TLR 22 5.0 DC Race Roller 2WD Buggy, disky 2.2", čirá karosérie 22 5.0 a křídlo, montážní příslušenství, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.

Charakteristika

Stavebnice RC modelu závodního auta TLR 22 5.0 1:10 2WD Dirt Clay Buggy Race Kit. Špičkově zpracovaná nová generace osvědčené závodní platformy 22. Model je speciálně optimalizován na povrchy jako je šotolina a bláto. Vývojový Team Losi Racing® se zaměřil na přední nápravu, kterou vylepšil a díky je projetí zatáček ještě preciznější. Velké hliníkové olejové stavitelné tlumiče, kompletní vybavení kuličkovými ložisky, nízká hmotnost a řada dalších zlepšení posunují tento RC závodní model opět o kus dopředu.

Vlastnosti
 • Zlepšená geometrie řízení
 • Super Heavy třecí spojka (SHDS)
 • Nastavená konfigurace převodů
 • Zavěšení náprav Stiffezel
 • Nastavitelné umístění zadního tlumiče
 • Vestavěná montáž pro chladič motoru
 • Lehká lexanová karosérie
 • Frézovaný hliníkový podvozek 2.0
 • Hliníkový zadní náboj
 • Tlumiče Big-Bore Gen3 12mm
 • Možnost volitelného předního spojleru (prodává se samostatně)
 • Řada tuningových dílů je v balení
Vyladěn pro off-road

22 DC 5.0 je na 100% připraven k závodům Off road. Obsahuje speciální součásti vybavení, přední a zadní příčný stabilizátor, úzké přední kola, zvýšené diferenciály a zvednuté zadní těhlice náprav, stejně jako tlumiče a lisované kompozity jsou v souladu s tím, co závodníci očekávají od závodní.

Přesná geometrie řízení

22 DC 5.0 je nejlepším Off-road autem 2WD Team Losi Racing. Nejvýraznějším zlepšením prošla geometrie řízení. Zvětšením délky řídících pák a kulových čepů spolu se změnami úhlu Ackermann dávají autu 22 5.0 výrazně hladší pocit během řízení, obzvláště mimo neutrál a při vysokých rychlostech zvyšují bezpečnost na těsnější trati.

Třecí spojka Super Heavy Duty Slipper (SHDS)

Pro přesný prokluz a měkčí a přesnou akceleraci vozu byla provedena optimalizace třecí spojky, která má novou třec ídesku, pružinu a matici M4. Je možné použít hnané ozubené kolo s čelním ozubením 69T až 84T.

Tlumiče Gen3 12mm Big Bore

Tlumiče nové generace G3 byly kompletně upraveny a vylepšeny. Hřídel má průměr 3mm, nové jsou i písty se šroubením, nový tvar rázových víka, tenčí nárazový kroužek který přidá 3mm chodu pružiny, nové snadno instalovatelné kulové čepy a řada dalších.

Tuningové díly v balení

V balení je sada tuningových hliníkový dílů, které zvyšují odolnost a životnost auta, jako například hliníkové kulové čepy, nízkofrekvenční pružiny tlumičů, hliníkové těla tlumičů, hliníkové přední nápravy, Anti Squat Block, zkrutné stabilizátory, hliníkové unášecí šestihrany atd. Auto je kompletně vyrobeno v metrické soustavě.

2 mm frézovaný hliníkový podvozek

Podvozek o síle 2mm má větší pružnost, proto lze auto 22 5.0 snadněji řídit a je rovněž méně náchylné k převrácení, lépe pohlcuje nárazy a hrubé přistání.

Nový diferenciál

Nový diferenciál s kuličkovými ložisky s karbidem wolframu přinášejí super-hladký chod a dlouhotrvající výkon.

Lehká karosérie 22 5.0

Závodní karosérie musí být co nejlehčí a mít vhodný tvar, aby bylo zachováno nízké těžiště a vysoká míra přítlaku. Karosérie 22 5.0 byla vytažena z desky tloušťky 0,7mm.

TLR přední přítlačné křídlo v balení

Díky vysokým dosahovaným rychlostem má přední přítlačné křídlo zcela opodstatněné použití. Umí zajistit přítlak na přední nápravu a proto je řízení při vyšších rychlostech bezpečnější.

Kola jsou v balení

Součástí balení jsou fluorescenční žlutá kola takže jsou k dispozici závodní kola k přímému použití. 22 5.0 obsahuje nové Stiffezel úzké přední kola, které poskytují více konzistentní přední řízení a snadné řízení při vysokých rychlostech.

Vyrobeno v metrické soustavě

K montáži byly použito spojovací příslušenství v metrické soustavě, proto je snadné najít náhradní šrouby, matice a podložky a pomůže omezit počet nástrojů požadovaných k servisu a montáži modelu.

Nastavení náprav

Nastavení výšky ramen lze jednoduše změnit o 1 mm pouhým otočením podložky. Další nastavení na +1.75mm, +2.5mm a +3.5mm, lze provádět změnou podložky.

Nastavení parametrů řízení

Auto 22 5.0 AC obsahuje standardní přední otočný čep Low Roll Center (LRC) a rovněž samostatný přední otočný čep HRC (High Roll Center).

Nový Front Camber Block

Nový blok přední nápravy umožňuje měnit sklon přední nápravy a přidává třetí možnost, která poskytuje nejlepší rovnováhu řízení a stabilitu v mnoha různých podmínkách.

Uložení akumulátoru

Model se může pochlubit nejvšestrannějším a nejsnadněji použitelným systémem poutání baterie. Akumulátor je na každém konci přitlačován elastomerovými pásky, které se mohou roztahovat tak, aby se daly použít na jakoukoli výšku baterie.

Optimalizované kompozity, Stiffezel

V modelu 22 5.0 lze nalézt řadu různých kompozitních materiálů v klíčových součástech. Kompozit obsahují součásti, které závodní tým upřednostňuje: Stiffezel přední ramena náprav, zadní ramena náprav, díly tlumičů a další. Kompozitní materiály se vyznačují nižší hmotností než kov, proto je rozumné jejich použití tam, kde to nemá vliv na životnost součástí a v řadě případů je to i výhodnější.

Nastavitelné umístění zadního tlumiče

Zadní věž tlumičů může mít namontovány tlumiče dopředu nebo dozadu. To znamená, že zadní tlumiče Gen3 lze namontovat před zadní věž a závěsné rameno nebo v tradičním umístění na zadní části ramena. Jedná se o oblíbenou tuningovou volbu pro povrchy s vysokou přilnavostí, která zvyšuje přední hmotnost, stabilitu zadních strany a vyšší schopnost utlumení při doskoku.

Hliníková deska s kulovým čepem

Na zadní nápravě jsou těhlice z kompozitního materiálu, který je vhodnější než hliníkový, z důvodu uložení ložisek bez vůlí. Pro tuhou montáž vrchního táhla byla použita hliníková deska, na které přišroubován kovový kulový čep, který je ještě výškově přestavitelný. Kulový čep je přišroubován jak do desky tak do kompozitního těla těhlice, takže se nemůže uvolnit.

Volitelná zátěž

Volitelné mosazné závaží lze namontovat pod baterii, pod přijímač nebo namísto přední spojky hřídelí náprav. To umožňuje snadné vyladění statické hmotnosti a volbu zátěže při změně podmínek dráhy. Při jízdě s vyšší statickou hmotností se podvozek stává neutrálnější a jednodušší k jízdě na plochách s vysokou přilnavostí.

Přítlačné zadní křídlo TLR 6.5

Zadní křídlo je vyrobeno z vysoce odolného 1,2mm polykarbonátu. Toto křídlo se osvědčilo jako nejlepší a nejstabilnější zadní křídlo, které bylo k dispozici pro auta 1:10 2WD.

K dispozici držák pro montáž chladiče

Při závodech jsou motory namáhány na maximum svých možností a protože dost hřejí, je potřeba použít ventilátor aby udržoval nižší teplotu motoru. Spíše než provizorní držák nebo oboustrannou pásku, obsahuje 22 5.0 držák pro snadnou a spolehlivou montáž ventilátoru.

Obsaženy 68mm hnací hřídele

Optimální pro 22 5.0 1:10, je použití hnacích hřídelí o rozměrech 4mm, 68 mm, které umožňují na zadní nápravě přenášet větší výkon.

Konfigurace pohonu

3-řadá převodovka umožňuje posunout motor dopředu o 20 mm více ke středu podvozku. Výhodou je auto, které umí projíždět vyšší rychlostí.

Doporučujeme koupit

Doba sestavení stavebnice je cca 7 hodin.

K sestavení auta potřebujete
 • 2-kanálovou RC soupravu
 • Standardní servo řízení
 • Střídavý motor s pastorkem 48t
 • LiPol akumulátor
 • Střídavý regulátor
 • Nářadí
 • Nabíječ
 • Lepidlo na šrouby, lepidlo na pneumatiky, silikonový olej na kuličkový diferenciál, barvy na karosérie dle vlastního výběru.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC Buggy
Kuličková ložiska: Kompletní
Typ: Buggy 2WD
Měřítko: 1:10
Délka: 382 mm
Šířka: 250 mm
Tlumiče: Hliníkové 12 mm olejové stavitelné
Rozvor: 280 mm
Hmotnost: 1550 g podle typu vybavení
Zavěšení: Nezávíslé
Náhon: 2WD
Podvozek: Hliníkový 2 mm 7075-T6
Průměr kol: 56 mm 2.2"
Motor: Doporučeno 540
Šasí: Kovové 2mm hliník 7075-T6
Výška: 147 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: